Klimatyzacja Starachowice. Nowoczesne rozwiązanie, w które warto zainwestować

Z roku na rok temperatura w lecie bije kolejne rekordy, a przez Polskę przetacza się fala upałów. Jest ona niebezpieczna dla seniorów, a dla wszystkich innych – niezwykle uciążliwa. Aby komfortowo znosić kaprysy pogody, można wykorzystać nowoczesne rozwiązania, które pomogą w ochłodzeniu powietrza w domu. Klimatyzacja Starachowice to wynalazek XXI, bez którego obecnie wielu ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i świadczymy usługi montażu, serwisu oraz naprawy klimatyzacji.
W Energoklima stawiamy na jakość oraz terminowość świadczonych usług. Nowoczesne urządzenia, których używamy, gwarantują długą żywotność oraz wydajną i cichą pracę. Dodatkową zaletą systemów chłodzących jest fakt, że oprócz obniżania temperatury, filtrują powietrze i usuwają z niego zanieczyszczenia stałe, takie jak pył zawieszony PM10 i PM2,5. Przyczyniają się tym samym do poprawy naszego zdrowia.
Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak klimatyzacja Starachowice poprawi jakość Twojego życia. Nasz doradca fachowo odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości w wyborze systemu klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

achowy i szybki montaż klimatyzacji Starachowice

Aby mieć pewność dobrze wykonanej instalacji klimatyzacyjnej, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Coraz bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne i nowe technologie w systemach klimatyzacja sprawiają, że są one coraz bardziej wydajne, energooszczędne a co za tym idzie bardziej skomplikowane. Dlatego montaż klimatyzacji Starachowice warto zlecić naszej firmie. Możemy pochwalić się setkami wykonanych instalacji oraz pokaźnym gronem zadowolonych klientów. Stale rozwijamy swoje umiejętności i bierzemy udział w szkoleniach i branżowych targach. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami, które jesteśmy na montaż klimatyzacji Starachowice w Twoim domu.
Jeśli zastanawiasz się, czy warto inwestować w klimatyzację, która może kosztować kilka tysięcy złotych, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i doradzimy jaki klimatyzator sprawdzi się w Twoich warunkach najlepiej.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Starachowicach

Jak przebiega montaż klimatyzacji domowej Starachowice?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Starachowice z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa oraz serwis klimatyzacji Starachowice

Z twojego urządzenia wydobywa się nieprzyjemny zapach? Czujesz, że efektywność klimatyzatora i moc chłodzenia spadła? Najwyższy czas na serwis klimatyzacji Starachowice. Klimatyzacja to nowoczesna instalacja, która wymaga regularnego serwisu. Jeśli nie zadbamy o nią, może przestać działać w momencie, kiedy będziemy jej potrzebować najbardziej. Profesjonalny serwis klimatyzacji Starachowice, w naszym wykonaniu pozwoli Ci cieszyć się chłodnym powietrzem przez kolejnych kilka miesięcy.
W ramach przeprowadzonej usługi nasz specjalista wykona m.in.:

  • dokładne oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianę lub wyczyszczenie wbudowanych filtrów,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji freonem.

Zdarza się jednak, że klimatyzatory ulegają uszkodzeniu i całkowicie przestają działać. W takim przypadku warto do nas zadzwonić. Przyjedziemy, zdiagnozujemy usterkę i naprawimy tak szybko, jak to możliwe.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja domowa Starachowice to popularne rozwiązanie w coraz większej ilości gospodarstw domowych. Pracując od wielu lat w branży, mieliśmy okazję zainstalować setki klimatyzatorów. Zobacz co potrafimy.

Planujesz montaż klimatyzacji w domu? Odezwij się do nas, pomożemy Ci w realizacji Twojego planu

Nowoczesny i ekologiczny dom, bez wątpienia musi być wyposażony w klimatyzację. Dzięki niej znacznie poprawisz jakość powietrza w swoim domu oraz będziesz mógł cieszyć się chłodnym powietrzem w upalne dni. Specjaliści Energoklima w dziedzinie chłodnictwa, pomogą Ci w wyborze idealnego systemu klimatyzacji i jednostek wchodzących w jego skład.
Jeśli masz pytania, odwiedź nasz blog lub skontaktuj się z nami telefonicznie, lub poprzez formularz! Zapraszamy!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.