Klimatyzacja Opole Lubelskie

Z roku na rok lato bywa coraz bardziej uciążliwe, jeśli chodzi o temperatury. Dlatego też coraz więcej osób stawia na klimatyzację w domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w łatwy i szybki sposób znaleźć upragnione ukojenie we własnych czterech kątach. Klimatyzacja domowa to bez wątpienia znakomite rozwiązanie pod warunkiem, że zlecimy jej montaż odpowiedniej firmie. Klimatyzacja Opole Lubelskie, którą montujemy i serwisujemy od kilkunastu lat, spełnia oczekiwania naszych klientów i pozwala im cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem. Nasza kompleksowa oferta obejmująca projekt, wycenę oraz montaż sprawi, że nie muszą się Państwo o nic martwić. Nasi doświadczeni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą oraz doradzą w podjęciu właściwej decyzji. Zachęcamy do niezobowiązującej rozmowy z nami lub wysłania formularza kontaktowego.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Opole Lubelskie. Szybko i profesjonalnie

Stawiamy zdecydowanie na jakość świadczonych przez nas usług. Setki zadowolonych klientów oraz setki działających systemów klimatyzacji to najlepsza wizytówka naszych możliwości. Montaż klimatyzacji Opole Lubelskie nie może rozpocząć się bez odpowiedniego przygotowania. W trakcie rozmowy nasz konsultant zada kilka pytań dotyczących miejsca montażu, wielkości pomieszczenia lub pomieszczeń oraz Twoich wymagań technologicznych. Po zaakceptowaniu wyceny przystąpimy w następnym kroku do montażu klimatyzacji Opole Lubelskie. Urządzenia, których używamy w instalacji to światowej klasy klimatyzatory, które cechują się nowoczesnym designem, cichą i wydajną pracą oraz bezawaryjnością. Dzięki nim mamy pewność, że każdy nasz klient będzie cieszył się chłodnym powietrzem przez najbliższe lata.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Janowie Lubelskim

Jak wygląda przykładowy montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Opole Lubelskie z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Opole Lubelskie. Nie zapominaj o nim każdego roku

Najczęstszą przyczyną słabo chłodzącej instalacji lub nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z urządzenia jest brak odpowiedniego serwisu. Wykonując serwis klimatyzacji Opole Lubelskie minimum raz w roku, zapewnimy sobie sprawne i dobrze funkcjonujące urządzenie w czasie kiedy tego potrzebujemy. Usługa, którą świadczymy, polega na gruntownym wyczyszczeniu jednostek (wewnątrz jak i z zewnątrz), wymianie filtrów oraz odgrzybieniu całego układu. Wykonana coroczna konserwacja korzystnie wpłynie zarówno na urządzenia jak i ich wydajność, ale przede wszystkim na jakoś powietrza w naszym domu.
Warto odpowiednio wcześnie pomyśleć o serwisie urządzenia i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Po telefonicznym ustaleniu dogodnego terminu przyjedziemy i wykonamy serwis klimatyzacji Opole Lubelskie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja Opole Lubelskie jest wykonywana przez zespół doświadczonych specjalistów. Dzięki temu jesteśmy jednymi z najlepszych w swojej branży. Wykonane przez nas instalacje pokazują nasze możliwości.

Masz zamiar zamontować klimatyzację w domu i mieszkasz w Opolu Lubelskim?

Trafiłeś w doskonałe miejsce! Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem klimatyzacji w Opolu Lubelskim. Razem z naszymi klientami tworzymy dla nich ekologiczne domy, wyposażone w nowoczesne rozwiązania. Klimatyzacja Opole Lubelskie to jedna z usług, którą możemy dla Ciebie wykonać, i z której na pewno będziesz zadowolony. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę oraz uczestniczymy z branżowych targach, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami techniki. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego systemu dla Twoich potrzeb!
Odwiedź nasz blog, w którym znajdziesz dużo przydatnych informacji na temat klimatyzacji i innych rozwiązań, które mogą sprawdzić się w Twoim domu!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.