Klimatyzacja Dwikozy do mieszkania oraz domu

Wyjątkowo ciepłe okresy letnie i towarzyszące im fale gorąca nie omijają naszego kraju. Każdy wie, jak ciężko znosi się takie upały. Klimatyzacja Dwikozy to wynalazek XXI, bez którego obecnie wielu ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania. Montując na co dzień to rozwiązanie, ułatwiliśmy życie setek mieszkańców województwa świętokrzyskiego.
W Energoklima stawiamy na jakość oraz terminowość świadczonych usług. Pracujemy tylko ze sprawdzonymi jednostkami chłodzącymi od najlepszych producentów w tej dziedzinie. Najczęściej montowana przez nas klimatyzacja Dwikozy pracuje w systemie split. Wchodząca w jej skład jednostka zewnętrza i wewnętrzna znakomicie ze sobą współpracują, dostarczając nie tylko chłodne, ale także oczyszczone powietrze. Jeśli zastanawiają się Państwo, jaka klimatyzacja do mieszkania lub domu będzie najlepsza, zachęcamy do skorzystania z naszych porad. Lata doświadczeń naszych specjalistów z całą pewnością wystarczą, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Profesjonalny montaż klimatyzacji Dwikozy

Sprawna i efektywna klimatyzacja to efekt poprawnego jej montażu. Aby mieć pewność dobrze wykonanej instalacji klimatyzacyjnej, warto skorzystać z usług profesjonalistów. Dlatego montaż klimatyzacji Dwikozy warto zlecić naszej firmie. Setki wykonanych systemów klimatyzacji oraz ogromne grono zadowolonych klientów to coś, czym możemy się pochwalić. Montowana przez nas klimatyzacja jest wykonywana według ściśle określonych wytycznych i przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu gwarantujemy długą i bezproblemową pracę urządzeń, a ty możesz się cieszyć z chłodnego i czystego powietrza w swoim domu.
Jeśli zastanawiasz się, czy warto inwestować w klimatyzację, która może kosztować kilka tysięcy złotych, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i doradzimy jaki klimatyzator sprawdzi się w Twoich warunkach najlepiej.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Dwikozach

Krok po kroku tłumaczymy jak przebiega montaż klimatyzacji

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Dwikozy z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Fachowa naprawa i serwis klimatyzacji Dwikozy

Nieprzyjemny zapach z klimatyzacji, kapiąca woda, oraz spadek mocy. To najczęściej spotykane symptomy, które mówią, że najwyższy czas na serwis klimatyzacji. Dwikozy to często odwiedzane przez nas miasteczko. Zainstalowane tam przez nas klimatyzatory co roku wymagają profesjonalnego przeglądu. Regularny serwis to podstawa prawidłowego działania klimatyzacji. Dzięki świadczonej przez nas usłudze masz pewność, że urządzenie nie zawiedzie Cię w krytycznym momencie. Profesjonalny serwis klimatyzacji Dwikozy, pozwoli Ci cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem przez kolejnych kilka miesięcy.
W ramach przeprowadzonej usługi nasz specjalista wykona m.in.:

  • dokładne oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianę lub wyczyszczenie wbudowanych filtrów,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji freonem.

W ramach naszej pracy naprawiamy także klimatyzatory, które uległy uszkodzeniu. Przyjeżdżamy na miejsce zgłoszenia, diagnozujemy usterkę i naprawimy tak szybko, jak to możliwe. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Upalne dni nie muszą już być problemem dla Ciebie i twoich bliskich. Zaufaj nam tak jak setki mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Zaprojektujemy, wycenimy i zamontujemy idealną klimatyzację dla Ciebie. Zobacz, co potrafimy.

Stoisz przed wyborem klimatyzacji do mieszkania? Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci zdecydować

Jeśli nie wiesz jaka klimatyzacja do mieszkania będzie najlepsza, odezwij się do nas. Od wielu lat tworzymy ekologiczne domy wyposażone m.in. w klimatyzatory wielu producentów. Nasi specjaliści w dziedzinie chłodnictwa, pomogą Ci w wyborze idealnego systemu klimatyzacji i jednostek wchodzących w jego skład do Twojego mieszkania.
Jeśli masz pytania, odwiedź nasz blog lub zadzwoń do nas! Zapraszamy!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.