Klimatyzacja Wola Rzeczycka. Nowoczesne rozwiązanie w Twoim domu

Klimatyzacja Wola Rzeczycka staje się powoli niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu i mieszkania. Niewielkie rozmiary urządzeń, cicha praca i dobra cena sprawiają, że klimatyzacja domowa trafia do coraz większej ilości domów. Od kilkunastu lat świadczymy usługi montażu, serwisu oraz naprawy klimatyzacji w Woli Rzeczyckiej. Wypracowana przez lata renoma oraz doświadczenie sprawia, że gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Klimatyzacja Wola Rzeczycka jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb każdego klienta. Do montażu wykorzystujemy urządzenia renomowanych producentów takich jak Samsung, Gree czy Lg. Dzięki temu mamy pewność, że klimatyzator nie zawiedzie przez najbliższe kilka lat. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób, a nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania i przygotuje darmową wycenę instalacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Wola Rzeczycka. Wykorzystaj nasze doświadczenie

Energoklima to grupa doświadczonych specjalistów, posiadających ogromną wiedzę oraz niezbędne umiejętności do poprawnego montażu klimatyzacji. Prawidłowy montaż klimatyzacji Wola Rzeczycka to gwarancja, że cały system klimatyzacji będzie bezproblemowo działał przez najbliższe lata. Montaż klimatyzacji Wola Rzeczycka przeprowadzamy sprawnie i we wcześniej ustalonym terminie, abyś mógł cieszyć się działającym system chłodzenia nawet tego samego dnia. Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych usług, dlatego używamy dobrej jakości materiałów i klimatyzatorów renomowanych producentów jak Lg, Samsung czy Daikin. Zachęcamy do skorzystania z usługi montażu klimatyzacji w Woli Rzeczyckiej i jej okolicach.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Woli Rzeczyckiej

Jak przebiega montaż klimatyzacji Wola Rzeczycka?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Wola Rzeczycka z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Wola Rzeczycka - zadbamy o twoje urządzenia

Każda, nawet najnowocześniejszy klimatyzator wymaga okresowego przeglądu w ciągu roku. Wykonywany przez nas serwis klimatyzacji Wola Rzeczycka zagwarantuje Ci bezawaryjną i wydajną pracę urządzenia przez najbliższe miesiące. Przeprowadzany minimum dwa razy raz w roku serwis klimatyzacji Wola Rzeczycka polega m.in. na:

  • oczyszczeniu jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczeniu i mycie skraplaczy,
  • czyszczeniu parownika,
  • dezynfekcji urządzeń,
  • sprawdzeniu połączeń elektrycznych,
  • sprawdzeniu szczelności układu,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Usługa serwisu klimatyzacji Wola Rzeczycka nie jest kosztowna, a przyniesie Ci wymierne korzyści. Pewność poprawnego działania, cicha praca urządzenia, wydajne chłodzenie i czyste powietrze - to największe zalety wykonanego serwisu. Zachęcamy do regularnego korzystania z usługi serwisu klimatyzacji i niezwlekania z nim na ostatnią chwilę!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja Wola Rzeczycka sprawdzi się także w twoim domu. Zamontowaliśmy już setki klimatyzatorów w domach naszych klientów. Zobacz efekty naszej pracy i przekonaj się, co potrafimy!

Chcesz zamontować klimatyzację w domu? Mieszkasz w Woli Rzeczyckiej? Skontaktuj się z nami

Od wielu lat działamy lokalnie na terenie trzech sąsiadujących województw. Wola Rzeczycka jest jednym z punktów, które zdarza się nam regularnie odwiedzać. Dlatego, jeśli interesuje Cię montaż nowoczesnej klimatyzacji w swoim domu, odezwij się do nas. Doświadczony doradca pomoże Ci w doborze odpowiedniej mocy urządzeń, wyceni całą inwestycję oraz umówi się montaż w Woli Rzeczyckiej.
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ekologicznych domów i rozwiązań, które w nich montujemy, odwiedź koniecznie nasz blog.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.