Klimatyzacja Radomyśl Wielki. Czy opłaca się w nią inwestować?

W wielu miejscach publicznych spotykamy się z klimatyzatorami. Klimatyzacja w takich miejscach jest prawdziwym wybawieniem w trakcie upałów, które mogą być bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Klimatyzacja Radomyśl Wielki to udogodnienie, które możesz także zainstalować w swoim domu czy mieszkaniu. Sprawnie działająca klimatyzacja w domu pozwoli Ci zapanować nad temperaturą i sprawi, że nie będziesz chciał się rozstawać ze swoimi czterema kątami.
Aby cieszyć się z wydajnej klimatyzacji, trzeba odpowiednio ją dobrać do powierzchni chłodzonego pomieszczenia oraz do twoich indywidualnych preferencji. Z pomocą przychodzi zespół Energoklima, który składa się ze specjalistów posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie. Profesjonalnie doradzimy Ci i pomożemy w doborze klimatyzatorów oraz odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Klimatyzacja Radomyśl Wielki to inwestycja w twój komfort i dobre samopoczucie podczas upalnych dni. Z całą pewnością warto wykorzystać jej atuty w codziennym życiu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Radomyśl Wielki. Nowoczesne rozwiązanie w Twoim domu

Nowoczesne rozwiązania to domena naszych czasów. Gdzie się nie obejrzymy, możemy dostrzec nowoczesne rozwiązania, których celem jest usprawnienie codziennej pracy, oraz podniesienie komfortu i wygody życia. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się klimatyzatory montowane w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Przeprowadzony przez fachowców montaż klimatyzacji Radomyśl Wielki, pozwoli Ci utrzymać optymalną temperaturę w pomieszczeniu i pozostawać w pełni sił nawet podczas najgorętszych dni.
Wykorzystując urządzenia tylko od sprawdzonych i renomowanych producentów takich jak Daikin, Samsung, Lg czy Mistubishi gwrantujemy długą i bezproblemową eksploatację tych urządzeń. Wypracowana latami renoma sprawia, że nie mamy sobie równych w tej branży. Jeśli zdecydujesz się na montaż klimatyzacji w Radomyślu Wielkim, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w całym procesie, abyś mógł cieszyć się ze sprawnej i wydajnej klimatyzacji w swoim domu nawet po kilku godzinach od rozpoczęcia montażu.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Radomyślu Wielkim

Jak przebiega montaż klimatyzacji Radomyśl Wielki, który wykonujemy?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Radomyśl Wielki z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Radomyśl Wielki. Naprawimy oraz odpowiednio zadbamy o Twoje urządzenia

Wykorzystywane obecnie klimatyzatory wyposażone są w szereg funkcji oraz filtrów, dzięki którym oczyszczą twoje powietrze w domu. Jednak aby funkcje oczyszczania powietrza działały poprawnie, potrzebny jest regularny serwis klimatyzacji Radomyśl Wielki. Każdego roku wykonujemy setki serwisów klimatyzacji w domach naszych stałych klientów, jak i osób, które miały nieprzyjemne doświadczenia z innymi firmami. Kompletny serwis klimatyzacji Radomyśl Wielki wykonany przez naszych specjalistów pozwoli Ci kolejny sezon cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem zawsze, kiedy tego potrzebujesz. W ramach tej usługi przyjedziemy i wykonamy m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Warto pamiętać o regularnym serwisie klimatyzacji, aby uniknąć problemów z jego głośną pracą, większym zużyciem prądu czy wydobywającym się nieprzyjemnym zapachem. Nie czekaj i zarezerwuj wizytę naszego specjalisty, zanim nadejdą letnie upały.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Zobacz nasze przykładowe realizacje. Specjalizujemy się w montażu klimatyzatorów w domach i mieszkania oraz w przestrzeniach biurowych i lokalach użytkowych!

Planujesz montaż klimatyzacji? Zastanawiasz się jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze?

Skorzystaj z naszej pomocy i fachowego doradztwa! Dopasujemy odpowiednią jednostkę do Twojego budżetu oraz pomieszczenia, w którym ma pracować. Zdecyduj jakie funkcje urządzenia będą dla Ciebie najważniejsze. Zajrzyj także na nasz blog, w którym znajdziesz dużo przydatnych informacji nie tylko na temat klimatyzacji! Jeśli wolisz porozmawiać, zadzwoń do nas. Pozostańmy w kontakcie!

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.