Klimatyzacja Ulanów. Energooszczędne rozwiązania do twojego domu

Klimatyzacja montowana w zamkniętych pomieszczeniach i środkach transportu spełnia kilka zadań, a jej głównym celem jest obniżenie temperatury powietrza. Klimatyzacja Ulanów towarzyszy nam praktycznie wszędzie i wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez niej. Dlatego tak bardzo wzrasta zainteresowanie tym rozwiązaniem. Klimatyzacja domowa to znakomity pomysł, jeśli chcesz zapanować nad temperaturą w swoim domu. Dodatkowym atutem, które posiadają, nowoczesne klimatyzatory jest możliwość także ogrzewania powietrza i oczyszczania go z zanieczyszczeń. Klimatyzacja jest kompleksowym rozwiązaniem, które sprawdzi się także w twoich czterech kątach.
Wykonywana przez specjalistów z Energoklima domowa klimatyzacja Ulanów, to pewność, że system będzie bezproblemowo i długo pracował w twoim domu. Skorzystaj więc z naszej wiedzy i doświadczenia i zaplanuj klimatyzację w swoim domu!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Profesjonalny i szybki montaż klimatyzacji Ulanów

Przeprowadzając montaż klimatyzacji Ulanów, wykorzystujemy materiały dobrej jakości oraz urządzenia renomowanych producentów jak Gree, Samsung czy Mitsubishi. Dzięki temu mamy pewność, że cały system klimatyzacji posłuży przez kolejnych kilka lat. Od wielu lat zajmujemy się m.in. montażem jednostek chłodniczych w domach, mieszkaniach i miejscach publicznych. Montaż klimatyzacji Ulanów to najważniejszy etap, który musi być wykonany perfekcyjnie. Inaczej w krótkim czasie zaczną pojawiać się problemy, które mogą przerodzić się ostateczną w poważną awarię. Dlatego warto zlecić montaż klimatyzacji Ulanów doświadczonej firmie. Dzięki naszym specjalistom będziesz mógł cieszyć się w swoim domu bezproblemowym systemem klimatyzacji, który zapewni Ci odpowiednią temperaturę i czyste powietrze.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Ulanowie

Jak przebiega montaż klimatyzacji w twoim domu

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Ulanów z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Ulanów - zleć go profesjonalistom

Wycieki z klimatyzacji, nieprzyjemny zapach czy spadek wydajności chłodzenia to najczęściej spotykane objawy, które wskazują, że potrzebny jest serwis klimatyzacji Ulanów. Coroczny przegląd urządzeń należy wykonywać regularnie, przynajmniej dwa razy do roku, w zależności od intensywności używania. Profesjonalny serwis klimatyzacji Ulanów, który wykonają nasi specjaliści, zapewni Ci spokój na najbliższe miesiące. Podczas przeglądu nasz fachowiec w zależności od potrzeb wykona m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Dzięki tym zabiegom twój klimatyzacja na nowo odzyska swoją wydajność, a ty poczujesz chłodne i czyste powietrze. Koszt serwisu klimatyzacji w Ulanowie jest niewielki, a zdecydowanie poprawi jakość pracy urządzeń i wpłynie na twój domowy komfort. Nie czekaj do ostatniej chwili i już dziś umów się na przegląd klimatyzacji.
Gdy klimatyzacja odmówiła posłuszeństwa lub zauważyłeś niepokojące objawy podczas jej pracy, bezzwłocznie odezwij się do nas. Przyjedziemy na miejsce zgłoszenia i znajdziemy usterkę, którą następnie postaramy się naprawić możliwie szybko.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Montujemy i serwisujemy klimatyzatory domowe od kilkunastu lat. Realizujemy zlecenia także w Ulanowie i jego okolicach. Zobacz, co potrafimy i przekonaj się, że znamy się na swojej pracy.

Zaplanuj montaż klimatyzacji w domu z nami. Pomożemy Ci w całym przedsięwzięciu

Inwestycja w system klimatyzacji to spory wydatek, którego większą część stanowi zakup urządzeń. Warto więc zadbać o to, aby firma, której zlecamy instalacje klimatyzacji, była dobrze zorientowana na rynku i znała się na rzeczy. W Energoklima zdecydowanie wiemy na temat klimatyzacji domowej praktycznie wszystko. Od samego początku pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego systemu chłodzenia do twojego domu. Zaplanujemy rozmieszczenie urządzeń, sporządzimy szczegółowy kosztorys, a na końcu zamontujemy cały system u Ciebie w domu. Z nami załatwisz wszystko w jednym miejscu, wygodnie i bez zbędnych problemów. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami w wygodny dla ciebie sposób.
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat nowoczesnej klimatyzacji i rozwiązań, które mogą sprawdzić się w twoim domu, odwiedź nasz blog!

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.