Domowa klimatyzacja Zaleszany sprawdzi się także u Ciebie

Technologia cały czas się rozwija, ułatwiając ludziom funkcjonowanie w każdym możliwym momencie życia. Klimatyzacja Zaleszany pomaga przetrwać każdemu z nas upalne letnie dni, zapewniając przyjemne chłodne powietrze w chłodzonym pomieszczeniu. Dzięki temu możemy w domu, biurze czy sklepie normalnie pracować i odpoczywać bez względu na temperaturę na zewnątrz. Klimatyzacja domowa to nowoczesne, energooszczędne i ciche urządzenia niewielkich rozmiarów. Wyposażone w filtry nie tylko chłodzą powietrze, ale także skutecznie oczyszczają je z kurzu, pyłu, smogu czy alergenów. Klimatyzacja Zaleszany zamontowana w twoim domu z całą pewnością przyniesie Ci szereg korzyści, a przy tym nie nadwyręży twojego portfela. Jest praktycznie bezobsługowa i wymaga jedynie regularnego serwisu oraz czyszczenia filtrów.
Jeśli chcesz cieszyć się błogim chłodnym powietrzem w upalne dni w swoim domu, skontaktuj się z nami, a nasz specjalista pomoże Ci w wyborze najlepszego systemu do twojego domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Zaleszany - zaufaj profesjonalnej ekipie

Poprawny montaż klimatyzacji Zaleszany to element, który ma ogromny wpływ na skuteczność i wydajność urządzeń. Źle wykonany może być przyczyną usterek i ciągle pojawiających się problemów z urządzeniami. Montaż klimatyzacji Zaleszany wykonany przez naszą ekipę pozwoli Ci uniknąć niespodziewanych problemów. Do montażu klimatyzatorów zawsze używamy materiałów bardzo dobrej jakości. Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi producentami takich marek jak LG, Samsung czy Gree. Dlatego zapewniamy pełną gwarancję, bezpieczeństwo oraz wygodę i łatwość ich użytkowania. Dzięki naszej pomocy będziesz mógł cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem nawet w kilka godzin od rozpoczęcia montażu.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Przyjedziemy do Zaleszan we wcześniej umówionym terminie i przeprowadzimy montaż całego systemu klimatyzacji sprawnie i szybko.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Zaleszanach

Krok po kroku tłumaczymy jak przebiega montaż klimatyzacji

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Zaleszany z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Fachowa naprawa i serwis klimatyzacji Zaleszany

Podstawa wydajnej i bezproblemowej klimatyzacji w trakcie jej eksploatacji to jej regularny przegląd. Świadczony przez nas serwis klimatyzacji Zaleszany najlepiej wykonać dwa razy do roku - na przełomie marca i kwietnia oraz września i października. W trakcie serwisu nasz specjalista wykona w zależności od potrzeb:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Serwis klimatyzacji Zaleszany zapewni Ci chłodne i czyste powietrze przez kolejne upalne miesiące oraz wydłuży żywotność urządzeń i ich wydajność. Jeśli jednak dojdzie do awarii lub zauważysz niepokojące objawy jak wycieki, nieprzyjemny zapach lub spadek mocy, skontaktuj się z nami. Przyjedziemy na miejsce zgłoszenia w Zaleszanach, zdiagnozujemy usterkę i naprawimy ją tak szybko, jak to możliwe. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszego serwisu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja Zaleszany wykonana przez doświadczoną ekipę to pewność, że wszystko działa, jak należy. Montujemy systemy klimatyzacji od lat i mamy za sobą setki wykonanych instalacji. Zobacz, co potrafimy!

Planujesz montaż klimatyzacji? Przyjedziemy i zamontujemy ją w twoim domu w Zaleszanach

Spory wydatek w klimatyzację wiąże się z wieloma obawami i niepewnością. Warto więc odpowiednio się zabezpieczyć i wybrać tylko firmę z odpowiednim doświadczeniem. Korzystając z usług Energoklima, będziesz mieć pewność, że cały system klimatyzacji będzie wykonany prawidłowo. W Zaklikowie również świadczymy nasze usługi doradztwa, montażu, serwisu oraz naprawy klimatyzatorów wielu renomowanych producentów. Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy odpowiedzą na twoje pytania i pomogą w dopasowaniu odpowiedniego systemu chłodzenia do twojego domu.
Jeśli interesujesz się klimatyzacją, obowiązkowo odwiedź nasz blog i dowiedz się więcej na jej temat.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.