Klimatyzacja Gorzyce. Nowoczesna klimatyzacja do Twojego domu

Dynamiczne zmiany klimatu oraz coraz częściej pojawiające się tropikalne upały, sprawiły, że szukamy rozwiązań, które pozwolą nam zapanować nad temperaturą w naszym domu czy mieszkaniu. Klimatyzacja Gorzyce to niewątpliwie jedno z tych rozwiązań, które skutecznie potrafi obniżyć temperaturę w twoim domu. Nowoczesne jednostki chłodzące nie tylko wprowadzą przyjemny chłód, ale także oczyszczą powietrze z kurzu, pyłu oraz bakterii i wirusów. Coraz częściej używa się ich także do ogrzewania w okresach przejściowych, kiedy skończyliśmy sezon grzewczy lub na dobre go nie rozpoczęliśmy. Jak widać domowa klimatyzacja, przynosi ogromne korzyści i bezpośrednio wpływa na twoje zdrowie i komfort życia. Klimatyzacja Gorzyce to rozwiązanie, które z całą pewnością sprawdzi się także u Ciebie!
Jeśli potrzebujesz uzyskać więcej szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą. Odpowie na wszystkie twoje pytania i wątpliwości dotyczące klimatyzacji oraz pomoże w dopasowaniu odpowiedniego rozwiązania do Twoich potrzeb.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Gorzyce. Profesjonalnie zamontujemy ją w Twoim domu

Każdy montaż klimatyzacji Gorzyce poprzedza dokładny wywiad oraz w razie potrzeby, wizyta u klienta. Na tym etapie chcemy poznać jak najwięcej szczegółów dotyczących planowanego miejsca instalacji urządzeń, dodatkowych funkcji oraz budżetu klienta. Przedstawiamy następnie projekt wykonania całej instalacji oraz jej szczegółowy kosztorys.
Po akceptacji przez klienta możemy przystąpić do montażu klimatyzacji Gorzyce w umówionym terminie. Przy pracach montażowych stawiamy przede wszystkim na jakość wykonanej pracy oraz urządzenia topowych producentów klimatyzacji. Nasi doświadczeni specjaliści zamontują profesjonalnie cały system, a najlepszej jakości urządzenia zapewnią Ci przez długi czas chłodne i czyste powietrze.
Klimatyzatory Lg, Samsung czy Gree to jedne z najczęściej montowanych przez nas jednostek. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami klimatyzatorów zapewniamy pełną gwarancję na urządzenie oraz bezpieczeństwo i wygodę jego użytkowania.
Zachęcamy do kontaktu z nami w dogodny dla Ciebie sposób!

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Gorzycach

Jak przebiega proces instalacji systemu klimatyzacji

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Gorzyce z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Gorzyce. Zadbamy o twoje domowe klimatyzatory

Każda domowa instalacja klimatyzacyjna wymaga regularnego przeglądu. Zalecany przez producentów urządzeń serwis klimatyzacji Gorzyce, należy wykonywać przynajmniej raz do roku. W trakcie serwisu, w zależności od potrzeb nasi specjaliści wykonają:

  • ogólną ocenę stanu urządzeń i podzespołów
  • dokładne oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymienią lub wyczyszczą filtry znajdujące się w urządzeniu,
  • zdezynfekują oraz uzupełnią poziom czynnika chłodzącego.

Serwis klimatyzacji Gorzyce wykonany przed okresem intensywnej eksploatacji urządzeń da Ci pewność, że będziesz mógł cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem w upalne dni.
Nasza kompleksowa oferta obejmuje także diagnozę oraz naprawę uszkodzonych jednostek, oraz tych, które całkowicie odmówiły posłuszeństwa. Przyjedziemy na miejsce, zdiagnozujemy usterkę, a następnie jak najszybciej ją wyeliminujemy. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Każdy montaż klimatyzacji Gorzyce jest inny. Jednak dla nas nie ma praktycznie rzeczy niemożliwych do wykonania. Zobacz, co potrafimy!

Mieszkasz w Gorzycach? Szukasz fachowej firmy, która zamontuje klimatyzację w twoim domu?

Doskonale, że trafiłeś do nas. Zespół specjalistów z Energoklima z chęcią pomoże Ci w wyborze, zaprojektowaniu i zamontowaniu nowoczesnego systemu klimatyzacji. Mamy za sobą setki wykonanych instalacji, a nasi klienci cieszą się chłodnym i czystym powietrzem w swoim domu. Odwiedź nasz blog i dowiedz się więcej o nowoczesnych rozwiązaniach do Twojego domu lub odezwij się do nas w dogodny dla Ciebie sposób.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.