Klimatyzacja Jastkowice idealna do Twojego salonu

Zaawansowane rozwiązania techniczne tworzone są z myślą o ludziach i ich wygodzie. Nie inaczej jest w przypadku klimatyzacji, która powstała w celu zapewnienia komfortu termicznego bez względu na pogodę za oknem. Klimatyzacja Jastkowice to wynalazek XXI wieku, bez którego spora część społeczeństwa nie wyobraża sobie życia. Montując na co dzień to rozwiązanie, poprawiliśmy komfort codziennego funkcjonowania w upalne dni setek naszych klientów. Klimatyzacja, którą zazwyczaj możemy spotkać w biurach, sklepach czy instytucjach publicznych w coraz większym stopniu jest instalowana także w gospodarstwach domowych. Niewielkie rozmiary, atrakcyjny design i cicha praca, sprawiają, że klimatyzacja w salonie czy pokoju jest praktycznie niezauważalna a doskonale czuć jej efekty. Nowoczesne jednostki wyposażone w filtry, oczyszczają powietrze w pomieszczeniu, chłodzą je, a także mogą ogrzewać w razie konieczności. Klimatyzacja Jastkowice może nam przynieść szereg korzyści, a przy tym nie nadwyręży naszego domowego budżetu.
Zachęcamy do kontaktu z nami w wygodny dla Ciebie sposób. Nasz specjalista odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania i doradzi w doborze mocy oraz modelu klimatyzatora.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Jastkowice

Skutecznie chłodząca klimatyzacja w salonie to odpowiednio dobrane urządzenie o mocy dostosowanej do wielkości pomieszczenia. Jednak liczy się także poprawny jego montaż. Aby mieć pewność dobrze wykonanej instalacji klimatyzacyjnej, warto skorzystać z usług profesjonalistów. Dlatego montaż klimatyzacji Jastkowice warto zlecić naszej firmie. Setki wykonanych systemów klimatyzacji oraz ogromne grono zadowolonych klientów to coś, czym możemy się pochwalić. Montujemy klimatyzację przy użyciu materiałów najwyższej jakości i z zachowaniem wszystkich norm i wytycznych. Dzięki temu gwarantujemy długą i bezproblemową pracę urządzeń, a ty możesz się cieszyć z chłodnego i czystego powietrza w swoim domu.
Jeśli zastanawiasz się, czy warto zlecić montaż klimatyzacji Jastkowice naszej firmie, zajrzyj do naszych realizacji i zobacz, co potrafimy lub zadzwoń do nas, a rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Jastkowicach

Krok po kroku tłumaczymy jak przebiega montaż klimatyzacji

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Jastkowice z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Fachowa naprawa i serwis klimatyzacji Jastkowice

Regularny serwis klimatyzacji Jastkowice jest zalecany przez wszystkich producentów tych urządzeń. Niestosowanie się do tych wytycznych może powodować powstawanie nieprzyjemnego zapachu z urządzenia, spadek mocy, głośniejszą pracę czy ostatecznie całkowite unieruchomienie klimatyzatora. Dzięki świadczonej przez nas usłudze masz pewność, że urządzenie nie zawiedzie Cię w krytycznym momencie. Profesjonalny serwis klimatyzacji Jastkowice pozwoli Ci cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem przez kolejne miesiące.
W ramach przeprowadzonej usługi nasz specjalista wykona m.in.:

  • ocenę techniczną stanu urządzenia,
  • dokładne oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianę lub wyczyszczenie wbudowanych filtrów,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji freonem.

Kiedy jednak jest już za późno na serwis, a urządzenie odmówiło posłuszeństwa, konieczna jest jego naprawa. Fachowiec z Energoklima przyjedzie na miejsce zgłoszenia, zdiagnozuje usterkę i naprawi tak szybko, jak to możliwe. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja Jastkowice wykonana przez doświadczoną ekipę to gwarancja sprawnej i bezproblemowej instalacji. Zobacz wykonane przez nas systemy klimatyzacji i przekonaj się, co potrafimy.

Mieszkasz w Jastkowicach? Planujesz montaż klimatyzacji w salonie? Pomożemy Ci w zrealizowaniu Twojego planu

Montaż klimatyzacji warto pozostawić specjalistom. Dzięki ich pracy będziemy mieć pewność, że wszystko zostało wykonane profesjonalnie. Tylko w ten sposób będziemy mogli w pełni cieszyć się z możliwości nowoczesnego rozwiązania. Od wielu lat tworzymy ekologiczne domy wyposażone m.in. w nowoczesne klimatyzatory. Nasi specjaliści w dziedzinie chłodnictwa, pomogą Ci w wyborze idealnego systemu klimatyzacji do Twojego salonu, mieszkania czy całego domu. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy.
Jeśli masz pytania, odwiedź nasz blog lub zadzwoń do nas! Zapraszamy!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.