Klimatyzacja Lublin

Wysokie temperatury w okresach letnich bardzo mocno wpływają na nasze codzienne funkcjonowanie. Odpoczynek czy praca w takich warunkach bywa uciążliwa i nieprzyjemna. Z tego właśnie powodu nowoczesne i ekologiczne klimatyzatory w ostatnim czasie znacznie zyskały na popularności. Coraz częściej decydujemy się na montaż tego typu urządzeń w pomieszczeniach, w których spędzamy najwięcej czasu. Wykonywana przez doświadczoną firmę, klimatyzacja Lublin to gwarancja terminowej, szybkiej i dobrze wykonanej instalacji. Sprawnie działająca klimatyzacja w domu czy biurze to gwarancja komfortowych warunków do funkcjonowania. Sprawdzi się ona jednakowo w czasie upalnych dni, a także w chłodniejszych okresach, podczas których dogrzewamy pomieszczenia mieszkalne. Klimatyzacja domowa Lublin to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się także u Państwa!

Inwestycja w klimatyzację to przepis na dobre samopoczucie i znakomite zdrowie. Ważne, aby podczas jej wyboru odpowiednio dopasować moc urządzenia do powierzchni pomieszczenia, w którym będzie pracować. Dlatego, warto przed wyborem urządzenia skonsultować się z naszym doświadczonym konsultantem, który odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz doradzi w wyborze urządzenia lub całego systemu. Niezobowiązująca rozmowa znacznie pomoże Państwu w podjęciu decyzji. W ramach przeprowadzonej konsultacji, na życzenie klienta, przygotujemy darmową wycenę proponowanego systemu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Lublin - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przeprowadzony przez fachowców montaż klimatyzacji Lublin, zgodny ze sztuką to gwarancja długiego i bezproblemowego użytkowania urządzenia. Haier, daikin, samsung, green czy mitsubishi, to tylko część urządzeń, które na co dzień montujemy u naszych klientów. Pracując od wielu lat na jednostkach sprawdzonych producentów, mamy pewność, że nasi klienci w Lublinie będą cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem w upalne dni, a także, będą mieć możliwość dogrzewania w chłodniejszym okresie. Klimatyzacja do domu Lublin wymaga wyboru optymalnego miejsca oraz prawidłowego montażu. Aby przebiegł on sprawnie i bezproblemowo, warto skorzystać z usług specjalistów z tej branży.

Jak przebiega montaż klimatyzacji Lublin?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Jednostka zewnętrzna i wewnętrzna klimatyzacji domowej

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowny serwis klimatyzacji Lublin. Pamiętaj o nim każdego roku

Serwis wykonywany co najmniej dwa razy w roku da nam pewność, że urządzenie nas nie zawiedzie, kiedy najbardziej tego potrzebujemy. Niezwykle ważny serwis klimatyzacji Lublin wykonany przez naszych specjalistów, polega na gruntownym wyczyszczeniu jednostek (wewnątrz, jak i z zewnątrz), wymianie filtrów oraz odgrzybieniu całego układu. Czynności te najlepiej wykonywać na przełomie marca i kwietnia oraz września i października, zanim rozpoczniemy intensywne użytkowanie urządzenia. Regularny serwis klimatyzacji Lublin wydłuża żywotność urządzeń oraz korzystnie wpływa na ich wydajność. Jednak czysta, odgrzybiona jednostka wpłynie na poprawienie się jakości powietrza w domu, które jest pozbawione kurzu, alergenów, bakterii oraz wirusów.
Serwis klimatyzacji wykonujemy na terenie całego Lublina oraz okolicznych miejscowości.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Poznaj nasze realizacje

Energooszczędne i sprawnie działające klimatyzacje, które zamontowaliśmy w Lublinie

Masz w planie montaż lub serwis klimatyzacji i mieszkasz w Lublinie?

Skorzystaj ze wsparcia i fachowego doradztwa! Klimatyzacja domowa Lublin sprawdzi się także w Twoim mieszkaniu lub domu. Skontaktuj się z nami a zespół złożony z prawdziwych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, chętnie pomoże Ci w poprawieniu jakości powietrza w twoim domu. Przekonaj się sam o możliwościach naszych ekspertów i ciesz się z komfortowych warunków termicznych o każdej porze dnia i nocy.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.