Klimatyzacja Tuszów Narodowy. Energooszczędne rozwiązania z najwyższej półki

Montowana w naszych domach oraz miejscach publicznych, klimatyzacja spełnia kilka zadań, a jej głównym celem jest obniżenie temperatury powietrza. Klimatyzacja Tuszów Narodowy towarzyszy nam na każdym kroku i wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez niej. Dlatego ostatnio cieszy się ogromnym zainteresowaniem i coraz częściej jest montowana przez nas w domach i mieszkaniach. Klimatyzacja domowa znakomicie spełnia swoją funkcję, przynosząc domownikom ukojenie i przyjemny chłód w upalne letnie dni. Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość także ogrzewania powietrza i filtrowania go z zanieczyszczeń. To niewielkich rozmiarów urządzenie jest kompleksowym rozwiązaniem, które sprawdzi się także w twoim domu.
Wykonywana przez nas domowa klimatyzacja Tuszów Narodowy, to pewność, że system będzie spełniał swoje funkcje przez najbliższe lata bez większych problemów. Skorzystaj więc z naszej wiedzy i doświadczenia i zapanuj nad temperaturą w swoim domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Profesjonalny montaż klimatyzacji Tuszów Narodowy

Przeprowadzając montaż klimatyzacji Tuszów Narodowy z wykorzystaniem materiałów dobrej jakości oraz urządzeń renomowanych producentów, mamy pewność, że cały system posłuży przez długie lata. Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem nowoczesnych jednostek chłodniczych w domach, mieszkaniach i różnego typu miejscach publicznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że montaż klimatyzacji Tuszów Narodowy to najważniejszy etap, który musi być wykonany bezbłędnie. W innym przypadku w krótkim czasie zaczną pojawiać się drobne problemy, które ostatecznie mogą przerodzić się w poważną awarię. Dlatego warto zlecić właśnie naszej firmie montaż klimatyzacji Tuszów narodowy w swoim domu. Dzięki nam będziesz mógł cieszyć się bezproblemowym system klimatyzacji, który zapewni Ci odpowiednią temperaturę i czyste powietrze.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Tuszowie Narodowym

Krok po kroku tłumaczymy jak przebiega montaż klimatyzacji

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Tuszów Narodowy z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Tuszów Narodowy - zleć go profesjonalistom

Spadek mocy, wycieki czy nieprzyjemny zapach wydobywający się z klimatyzacji to najczęściej spotykane objawy, które wskazują, że serwis klimatyzacji Tuszów Narodowy należy wykonać jak najszybciej. Aby jednak nie dopuścić do takich objawów, warto regularnie wykonywać przegląd urządzeń przynajmniej dwa razy do roku, w zależności jak bardzo klimatyzacja jest używana. Profesjonalny serwis klimatyzacji Tuszów Narodowy, który wykonamy dla Ciebie, zapewni Ci spokój na kilka kolejnych miesięcy. W trakcie przeglądu fachowiec z Energoklima w zależności od potrzeb wykona:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Czynności te sprawią, że klimatyzacja odzyska swoją wydajność, zwiększy się żywotność całego systemu, a ty poczujesz chłodne i czyste powietrze na nowo. Koszt przeprowadzonego serwisu klimatyzacji w Tuszowie Narodowym nie jest duży, a zdecydowanie poprawi jakość pracy urządzeń i wpłynie na twój domowy komfort. Nie zwlekaj i już dziś umów się na przegląd swojej klimatyzacji.
W przypadku gdy klimatyzacja przestała pracować lub zauważyłeś niepokojące objawy w jej działaniu, bezzwłocznie odezwij się do nas. Przyjedziemy do twojego domu i zdiagnozujemy usterkę, którą następnie postaramy się naprawić w możliwe, krótkim czasie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Jesteśmy w stanie zamontować klimatyzację w praktycznie każdym nawet najmniejszym pomieszczeniu. Realizujemy zlecenia w Tuszowie Narodowym i jego okolicach. Przekonaj się, co potrafią nasi fachowcy!

Planujesz montaż klimatyzacji w domu? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zrealizować Twoje plany

Inwestycja w system klimatyzacji wiąże się z kosztem zakupu oraz montażu urządzeń. Warto więc zadbać o to, aby wykonawca znał się na rzeczy. Kontaktując się ze specjalistami z Energoklima, masz pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem, a ty będziesz w pełni zadowolony z zainstalowanej klimatyzacji. Na samym początku pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego systemu chłodzenia do twojego domu, zaplanujemy rozmieszczenie jednostek, sporządzimy kosztorys i na końcu zamontujemy cały układ. Wszystko w jednym miejscu dla twojej wygody. Nie czekaj i skontaktuj się z nami!
Jeśli interesujesz się klimatyzacją lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych domowych rozwiązań, odwiedź nasz blog!

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.