Klimatyzacja Opatów. Prosty sposób na idealną temperaturę w domu

Montaż systemu chłodzącego wiąże się z ogromnymi korzyściami, które na pewno zostaną docenione przez każdego mieszkańca Twojego mieszkania. Stosowane obecnie urządzenia oferują wiele rozmaitych funkcji, z których najważniejsza to oczywiście możliwość utrzymania temperatury na pożądanym poziomie. Dzięki temu możemy dostosować parametry klimatyczne naszego pomieszczenia do indywidualnych preferencji – wysokie temperatury nie będą dla nas żadną przeszkodą zarówno podczas pracy, jak i wypoczynku. Aby klimatyzacja Opatów, prawidłowo funkcjonowała i spełniała swoje zadania, ważny jest wybrany modelu klimatyzatora o odpowiedniej mocy, jego umiejscowienie oraz prawidłowy montaż. Wybierając Energoklima, mają Państwo gwarancję, że wszystkie te elementy będą wykonane prawidłowo. Wypracowana przez lata renoma to efekt naszej ciężkiej pracy, tysięcy zamontowanych klimatyzacji i wielu godzin szkoleń, które możemy potwierdzić certyfikatami.
Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz, telefon lub osobistą wizytę. Nasi doradcy pomogą w wyborze, zaprojektują oraz odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie do klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Szybki i sprawny montaż klimatyzacji w Opatowie

Jeszcze kilka lat temu klimatyzacja kojarzyła nam się wyłącznie z lokalami lub biurami, jednak obecnie coraz częściej montuje się ją także w domach jednorodzinnych. Jak jednak połączyć chęć zapewnienia sobie komfortu, związanego z zachowaniem odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu, z dbałością o środowisko? Wybierając rozwiązania nowoczesne i ekologiczne!
Montaż klimatyzacji Opatów przeprowadzamy tylko przy użyciu renomowanych i sprawdzonych urządzeń znanych producentów jak LG, Samsung, Daikin, Gree czy Mitsubishi. Urządzenia te mogą poszczycić się eleganckim designem, łatwością obsługi, są ekologiczne i energooszczędne. Zapewniają także możliwość chłodzenia, jak i grzania pomieszczeń oraz filtrują i oczyszczają powietrze. Inwestycja w tego typu rozwiązanie pozwoli Ci się cieszyć w domu idealnymi warunkami cieplnymi. Decydując się na montaż klimatyzacji Opatów, warto wykorzystać doświadczenie i wiedzę doświadczonej firmy. Działamy na rynku od kilkunastu lat i możemy poszczycić się ogromnym zaufaniem i zadowoleniem z naszych usług klientów z trzech województw, na których terenie działamy. Jeśli zależy Ci na szybkim, profesjonalnym i bezproblemowym montażu klimatyzacji w Twoim domu, odezwij się do nas. Na pewno będziesz zadowolony z naszych usług.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Opatowie

Jak przebiega instalacja urządzeń klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Opatów z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Wykorzystaj nasze doświadczenie. Umów się na serwis klimatyzacji Opatów

Klimatyzacja to nowoczesne rozwiązanie, które obecnie wykorzystywane jest w wielu miejscach, z którymi na co dzień mamy do czynienia. Cały schemat działania opiera się na wymianie powietrza w danym pomieszczeniu, tak aby warunki, które w nim panują, jak najbardziej były zbliżone do tych oczekiwanych przez użytkownika. Jednak podczas pracy klimatyzatora zbierają się w nim różne zanieczyszczenia, a samo urządzenie narażone jest na różnego typu usterki lub problemy w eksploatacji. Dlatego niezbędny jest serwis klimatyzacji Opatów, dzięki któremu możesz zapobiec wszelkim niespodziewanym usterkom czy spadkowi efektywności chłodzenia. Wykonywany przynajmniej raz w roku przegląd pozwoli Ci cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem w letnie, upalne dni. Przeprowadzany przez nas serwis klimatyzacji Opatów polega na:

  • dokładnym wyczyszczeniu z kurzu pyłu, który się zebrał zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianie lub wyczyszczeniu filtrów wewnętrznych,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodniczym.

W przypadkach problemów z klimatyzatorem i jego nieprawidłowym działaniem diagnozujemy usterki i je naprawiamy.
Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług. Odpowiednio serwisowany klimatyzator będzie sprawnie i wydajnie funkcjonował przez długie lata.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie i nigdy do końca nie wiemy, na jakie utrudnienia trafimy. Jednak zawsze stajemy na wysokości zadania, a wykonane przez nas systemy klimatyzacji w Opatowie tylko to potwierdzają!

Mieszkasz w Opatowie? Szukasz pewnego i fachowego wykonawcy klimatyzacji?

Planujesz montaż klimatyzatora w swoim domu? Skorzystaj z naszego wsparcia i fachowego doradztwa! W naszym zespole znajdują się osoby, które mają ogromne doświadczenie poświadczone tysiącami sprawnych instalacji w domach, biurach czy innych miejscach publicznych. Nasi specjaliści doradzą, pomogą w wyborze idealnego modelu, a następnie zaprojektują i zamontują całą instalację.
Jeśli masz pytania i chciałbyś uzyskać rzetelne odpowiedzi, odwiedź nasz blog lub skontaktuj się z nami telefoniczni, lub poprzez formularz! Zapraszamy!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.