Domowa klimatyzacjaPrzędzel. Temperatura powietrza pod kontrolą

W Energoklima zajmujemy się doradztwem, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych w domach, mieszkaniach i różnego typu miejscach publicznych. Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz terminowość naszych usług. Dlatego montowana przez nas klimatyzacja Przędzel to pewność, że cały system będzie bezawaryjnie i wydajnie pracował przez długi czas. Klimatyzacja Przędzel montowana jest przez nas z użyciem urządzeń renomowanych producentów jak Samsung czy Gree. Te urządzenia wyposażone są w przełomowe rozwiązania technologiczne, które ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie. Skontaktuj się z naszym doradcą i zapytaj o domową klimatyzację Przędzel. Fachowo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Profesjonalny montaż klimatyzacji Przędzel. Jesteśmy do Twoich usług

Zawsze stawiamy na jakość naszych usług oraz wykorzystywane przy montażu urządzenia, oraz materiały. Przeprowadzając montaż klimatyzacji Przędzel, dbamy, aby przebiegł on sprawnie i bez żadnych zakłóceń, zachowując przy tym należyty porządek. Klimatyzacja Przędzel montowana w domach jednorodzinnych jest niezwykle popularnym rozwiązaniem, ze względu na coraz bardziej suche i upalne lata. Montaż klimatyzacji Przędzel staje się bardzo szybko, niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Inwestycja w nowoczesną klimatyzację to koszt, który zdecydowanie warto ponieść, a który docenimy w momencie największych upałów. Dzięki niej zapanujesz nad temperaturą panującą wewnątrz domowych pomieszczeń i w końcu odetchniesz z ulgą i wypoczniesz.
Zapraszamy do darmowej konsultacji z naszym doradcą, który pomoże w wyborze odpowiednich urządzeń oraz odpowie na każde pytanie dotyczące klimatyzacji.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Przędzlu

Jak przebiega montaż klimatyzacji Przędzel?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Przędzel z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa oraz serwis klimatyzacji Przędzel

Klimatyzacja domowa poddawana regularnym przeglądom to gwarancja, że urządzenia wchodzące w jej skład nie zawiodą Cię w najbliższym czasie. Przeprowadzony serwis klimatyzacji Przędzel korzystnie wpłynie na wydajność samego urządzenia oraz poprawi jakość chłodzonego powietrza w twoim domu. Aby był on w 100% skuteczny i profesjonalnie wykonany warto zlecić go specjalistom z Energoklima. Nasi fachowcy od kilkunastu lat przeprowadzają rutynowe serwisy klimatyzatorów różnych producentów, pracujące w systemach split i multisplit. Wykonany przez nich dokładny serwis klimatyzacji Przędzel polega m.in. na:

  • oczyszczeniu jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczeniu i mycie skraplaczy,
  • czyszczeniu parownika,
  • dezynfekcji urządzeń,
  • sprawdzeniu połączeń elektrycznych
  • sprawdzeniu szczelności układu,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Przeprowadzona w ten sposób konserwacja urządzeń, zapewni im bezawaryjną pracę na najbliższe kilka miesięcy, a tobie spokój, czyste i chłodne powietrze. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług serwisu klimatyzacji w miejscowości Przędzel i jej okolicach.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja Przędzel montowana w systemie split to jedno z popularniejszych rozwiązań, cieszące się dużym zainteresowaniem wsród klientów. Zobacz, jak wykonaliśmy systemy chłodzenia w twojej okolicy!

Chcesz zamontować klimatyzację w swoim domu? Chętnie Ci w tym pomożemy

Ekologiczne domy wyposażone w nowoczesne rozwiązania obniżają koszty jego utrzymania oraz wprowadzają komfortowe warunki do codziennego funkcjonowania. Klimatyzacja Przędzel, którą montujemy w domach, staje się elementem wyposażenia, bez którego nie możemy się obejść. Dlatego sprawdzi się ona także w twoim domu. Jeśli zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji, odezwij się do nas. Pomożemy Ci w wyborze odpowiednich urządzeń, zaprojektujemy i zamontujemy całą instalację chłodzącą.
Odwiedź także nasz blog i znajdź mnóstwo przydatnych i rzetelnych informacji! Zapraszamy!

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.