Domowa klimatyzacja Majdan Królewski. Nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie

Energooszczędne klimatyzatory, wyposażone w łatwe sterowanie pilotem czy poprzez aplikację w smartfonie to już standard, na jaki możesz liczyć, montując klimatyzację domową. Obecnie większość z nas nie wyobraża sobie życia bez klimatyzacji w sklepie czy biurze. Dlaczego więc nie zainstalować jej także w domu, gdzie toczy się całe nasze życie? Klimatyzacja Majdan Królewski doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu czy domu w okresie upalnego lata, ale także w okresach przejściowych, w których może ogrzewać twoje domowe pomieszczenia. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zamontować klimatyzację praktycznie w każdym pomieszczeniu. Klimatyzacja Majdan Królewski wykonana przez nas to pewność, bezawaryjnego i wydajnie działającego systemu chłodzenia. Przekonało się o tym setki naszych klientów, którzy regularnie do nas wracają. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów i cieszyć się klimatyzacją w domu w Majdanie Królewskim, skontaktuj się z nami, a nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz przygotuję bezpłatnie, kosztorys całej inwestycji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Majdan Królewski. Wykorzystaj nasze doświadczenie

Zajmujemy się montażem klimatyzacji od wielu lat i w tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę na jej temat. Dlatego, profesjonalnie przeprowadzimy montaż klimatyzacji Majdan Królewski także i w twoim domu. Dzięki nam będziesz mógł cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem zawsze, kiedy tego potrzebujesz.
Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych usług, dlatego przy montażu klimatyzacji w Majdanie Królewskim używamy materiałów dobrej jakości oraz urządzeń sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy od lat. Jednostki chłodzące takich marek jak LG, Samsung, Gree, Daikin czy Mitsubishi zapewniają praktycznie bezobsługową, cichą pracę, którą możesz z łatwością sterować pilotem lub aplikacją na smartfonie. Jeśli jednak masz wątpliwości, skontaktuj się z nami, a z pewnością pomożemy Ci się ich pozbyć. Klimatyzacja Majdan Królewski to inwestycja, która zdecydowanie przyniesie Ci dużo wymiernych korzyści i jest warta swojej ceny. Warto więc zadbać o to, aby cała usługa była wykonana profesjonalnie!

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Majdanie Królewskim

Jak przebiega typowy montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Majdan Królewski z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Majdan Królewski - zadbamy o twoje urządzenia

Każda klimatyzacja wymaga regularnego przeglądu, który najlepiej wykonywać dwa razy w roku. Profesjonalnie przeprowadzony serwis klimatyzacji Majdan Królewski da Ci pewność, że będzie ona funkcjonować bezproblemowo i nie wpłynie niekorzystnie na zdrowie i samopoczucie domowników. Odpowiednio i na czas przeprowadzony serwis jednostek chłodzących może zapobiec wielu poważnym problemom z urządzeniami. Aby był on jednak skuteczny, warto zlecić go doświadczonej ekipie. Fachowcy z Energoklima przeprowadzą dokładny serwis klimatyzacji w Majdanie Królewskim, w którego trakcie wykonają:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

W ten sposób poprawimy żywotność urządzeń, wydajność oraz jakość chłodzonego powietrza.
W przypadku gdy zauważysz niepokojące sygnały, świadczące o możliwej awarii klimatyzacji, zadzwoń do nas. Nasz specjalista przyjedzie i dokona szczegółowej diagnostyki problemu oraz wyeliminuje usterkę w najszybszy możliwy sposób. Zachęcamy do regularnego serwisowania klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Na sukces naszej firmy pracujemy od wielu lat. W tym czasie zainstalowaliśmy setki systemów klimatyzacji. Zobacz część z nich i przekonaj się sam, co potrafimy!

Planujesz serwis lub montaż klimatyzacji w domu? Mieszkasz w Majdanie Królewskim? Skontaktuj się z nami

Zespół naszych specjalistów pomoże Ci w dobraniu systemu klimatyzacji, odpowiedniej mocy jednostki, a na koniec przyjedziemy i zamontujemy ją w twoim domu. Dzięki nam nie będziesz musiał się o nic martwić. Skorzystaj z naszej pomocy i skontaktuj się z nami w dogodny dla ciebie sposób.
Nie zapomnij także o odwiedzeniu naszego bloga, w którym znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji na temat klimatyzacji oraz innych rozwiązań, dzięki którym stworzysz nowoczesny i ekologiczny dom.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.