Domowa klimatyzacja Zaklików

Technologia nieustannie się rozwija, ułatwiając ludziom funkcjonowanie w każdym aspekcie życia. Klimatyzacja Zaklików również w znacznym stopniu pomaga przetrwać każdemu z nas upalne letnie dni, zapewniając przyjemne chłodne powietrze w pomieszczeniu. Dzięki temu możemy w domu, normalnie pracować i odpoczywać bez względu na temperaturę na zewnątrz. Klimatyzacja to obecnie nowoczesne i energooszczędne urządzenia niewielkich rozmiarów. Wyposażone w filtry nie tylko chłodzą powietrze, ale także skutecznie oczyszczają je z zanieczyszczeń oraz wirusów. Klimatyzacja Zaklików zamontowana w twoim domu przyniesie ci szereg korzyści, a przy tym nie nadwyręży domowego budżetu. Praktycznie bezobsługowa wymaga jedynie regularnego serwisu i czyszczenia.
Jeśli chcesz cieszyć się ukojeniem i ochłodą w upalne dni w swoim domu, skontaktuj się z nami, a nasz specjalista pomoże Ci w wyborze najlepszego rozwiązania do twojego domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Zaklików w twoim domu

Montaż klimatyzacji to element, który ma decydujący wpływ na skuteczność i wydajność urządzeń. Źle przeprowadzony może być przyczyną wielu usterek i ciągłych problemów z klimatyzacją. Montaż klimatyzacji Zaklików wykonany przez doświadczoną ekipę pozwoli Ci uniknąć wszelkich nieprzewidzianych problemów. Przy montażu klimatyzatorów używamy materiałów najwyższej jakości. Współpracujemy z renomowanymi producentami takich marek jak LG, Samsung czy Gree. Dlatego zapewniamy pełną gwarancję, bezpieczeństwo oraz wygodę ich użytkowania. Dzięki nam będziesz mógł cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem nawet w kilka godzin od rozpoczęcia montażu.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Przyjedziemy do Zaklikowa w umówionym terminie i przeprowadzimy montaż całego systemu klimatyzacji w możliwie najkrótszym czasie.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Zaklikowie

Krok po kroku tłumaczymy jak przebiega montaż klimatyzacji

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Zaklików urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Fachowa naprawa i serwis klimatyzacji Zaklików

Podstawą wydajnej i bezproblemowej klimatyzacji jest jej regularny przegląd. Świadczony przez nas serwis klimatyzacji Zaklików najlepiej wykonywać dwa razy do roku. W trakcie takiej usługi nasz specjalista wykona w zależności od potrzeb:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

W ten sposób serwis klimatyzacji Zaklików pozwoli Ci cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem przez kolejne upalne miesiące. Jeśli jednak dojdzie do awarii urządzenia lub zauważysz niepokojące objawy jak wycieki, nieprzyjemne zapachy czy spadek mocy, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Fachowiec z Energoklima przyjedzie na miejsce zgłoszenia w Zaklikowie, zdiagnozuje usterkę i naprawi tak szybko, jak to możliwe. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja Zaklików wykonana przez doświadczoną ekipę to gwarancja sprawnej i wydajnej instalacji chłodzącej. Zobacz wykonane przez nas systemy klimatyzacji i przekonaj się, co potrafimy.

Planujesz montaż klimatyzacji? Przyjedziemy i zamontujemy ją w twoim domu w Zaklikowie

Inwestycja w klimatyzację to spory wydatek, warto więc zadbać, aby była wykonana poprawnie. Dzięki naszym specjalistom i ich doświadczeniu będziesz mieć pewność, że cały system zostanie wykonany profesjonalnie i szybko. Usługi, które świadczymy także w Zaklikowie, obejmują doradztwo, montaż, serwis oraz naprawę klimatyzacji. Nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiednią moc jednostek, a także rozwieją twoje wszystkie wątpliwości co do opłacalności takiej inwestycji. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy i kontaktu z nami w dogodny dla Ciebie sposób.
Odwiedź nasz blog i dowiedz się więcej na temat klimatyzacji i nie tylko.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.