Klimatyzacja Lubaczów. Energooszczędne rozwiązania z najwyższej półki

Klimatyzacja to wynalazek bez, którego wiele osób nie wyobraża sobie życia. Montowane są głównie w biurach czy sklepach, ale coraz częściej stają się elementem wyposażenia domów jednorodzinnych oraz mieszkań w blokach. Klimatyzacja Lubaczów wykonana przez nas to gwarancja terminowej, szybkiej i dobrze wykonanej instalacji. Pracujemy na urządzeniach sprawdzonych i renomowanych firm takich jak Lg, Samsung, Gree czy Mitsubishi. Nowoczesne klimatyzacja Lubaczów nie tylko chłodzi powietrze, ale także oczyszcza je z zanieczyszczeń. Dodatkowo w okresach przejściowych może służyć jako dodatkowe źródło ciepła. Wszystko to zamknięte w dwóch niewielkich rozmiarów jednostkach, którymi można sterować przez wi-fi przy pomocy smartfona. Jeśli zastanawiają się Państwo, jaka klimatyzacja do domu będzie najlepsza, zachęcamy do skorzystania z naszych porad. Lata doświadczeń naszych specjalistów z całą pewnością wystarczą, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Profesjonalny montaż klimatyzacji Lubaczów

Poprawnie zamontowana klimatyzacja przy użyciu materiałów dobrej jakości będzie służyć przez kilkanaście lat. Warto więc zlecić montaż klimatyzacji Lubaczów doświadczonej ekipie. Możemy pochwalić się setkami działających systemów chłodzenia i pokaźnym gronem zadowolonych klientów. Dzięki nam będziesz cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem w upalne dni.
Jeśli zastanawiasz się, czy warto inwestować w klimatyzację, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy Twoje wątpliwości, doradzimy jaki klimatyzator sprawdzi się w Twoich warunkach najlepiej i finalnie przeprowadzimy montaż klimatyzacji Lubaczów.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Lubaczowie

Krok po kroku tłumaczymy jak przebiega montaż klimatyzacji

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Lubaczów urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Lubaczów - zleć go profesjonalistom

Nieprzyjemny zapach z klimatyzacji, kapiąca woda, oraz spadek mocy. To najczęściej spotykane symptomy, które mówią, że najwyższy czas na serwis klimatyzacji. Lubaczów to często odwiedzane przez nas miasteczko, w którym mieliśmy przyjemność przeprowadzić kilkadziesiąt udanych montaży. Regularnie wracamy do naszych klientów na coroczny serwis, który jest podstawą prawidłowego działania klimatyzacji. Dzięki świadczonej przez nas usłudze masz pewność, że urządzenie nie zawiedzie Cię w krytycznym momencie. Profesjonalny serwis klimatyzacji Lubaczów, pozwoli Ci cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem przez kolejnych kilka miesięcy.
W ramach przeprowadzonej usługi nasz specjalista wykona m.in.:

  • dokładne oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianę lub wyczyszczenie wbudowanych filtrów,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji freonem.

Nasze usługi obejmują także naprawę klimatyzacji, która z jakiegoś powodu przestała działać. W takich wypadkach przyjeżdzamy na miejsce zgłoszenia diagnozujemy usterkę i naprawimy tak szybko, jak to możliwe.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Zrealizowane zlecenia w Lubaczowie, pokazują, co potrafimy. Jesteśmy w stanie zamontować klimatyzację w praktycznie każdym pomieszczeniu. Przekonaj się o naszych możliwościach.

Planujesz montaż klimatyzacji w domu? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zrealizować Twoje plany

Instalacja systemu klimatyzacji to spory wydatek i dlatego warta zadbać o to, aby zlecić jej wykonanie doświadczonej ekipę znającej się na swoim fachu. Specjaliści z Energoklima pomogą Ci w wyborze odpowiedniej klimatyzacji i jednostek wchodzących w jej skład. Przygotujemy dla Ciebie kosztorys całego przedsięwzięcia i profesjonalnie zamontujemy klimatyzację w Twoim domu lub mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy!
Odwiedź nasz blog i uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.