Klimatyzacja Radymno. Nowoczesna klimatyzacja do Twojego domu

Zastanawiasz się, czy instalacja klimatyzacji w domu ma sens. Odpowiedź jest prosta - oczywiśćie, że tak. Zamontowanie systemu chłodzącego wiąże się z ogromnymi korzyściami, które na pewno zostaną docenione przez każdego mieszkańca, zwłaszcza w czasie gorącego lata. Obecnie klimatyzacja Radymno oferuje wiele rozmaitych funkcji, z których najważniejsza to oczywiście możliwość utrzymania właściwej temperatury. Poza tym nowoczesne klimatyzatory mają możliwość grzania oraz filtracji powietrza i sterowania za pomocą aplikacji w smartfonie. Klimatyzacja Radymno to bez wątpienia inwestycja, w którą warto zainwestować swoje pieniądze. W Energoklima od kilkunastu lat zajmujemy się jej montażem oraz obsługą. W swoim dorobku mamy setki wykonanych systemów klimatyzacji i tysiące zadowolonych klientów z naszych usług. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona, skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie twoje pytania odnośnie do klimatyzacji. Pomoże w jej wyborze, zaprojektuje oraz wyceni cały system zgodnie z twoimi potrzebami i wymaganiami.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Profesjonalny montaż klimatyzacji Radymno w Twoim domu

Instalacja całego systemu klimatyzacji to zadanie dla doświadczonych specjalistów. Fachowcy z Energoklima mają ogromne doświadczenie w tej dziedzinie i chętnie podejmą się montażu urządzeń w Twoim domu. Montaż klimatyzacji Radymno wykonamy zgodnie ze wcześniej ustalonym terminem. Stawiamy duży nacisk, aby jakość przeprowadzonej usługi była na najwyższym poziomie i z wykorzystaniem materiałów dobrej jakości. Od wielu lat współpracujemy z producentami renomowanych marek klimatyzacji jak Gree, Samsung czy Mitsubishi. Zapewniamy pełną gwarancję na urządzenia oraz bezpieczeństwo i wygodę ich użytkowania. Nasze doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt chłodzący da Ci gwarancję bezproblemowej i sprawnie działającej klimatyzacji przez najbliższe lata.
Skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy montaż klimatyzacji Radymno także u Ciebie!

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Radymnie

Jak przebiega proces instalacji systemu klimatyzacji

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Radymno z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Radymno

Aby Klimatyzacja domowa spełniała swoje zadania, była wydajna i bezpieczna, trzeba regularnie dokonywać jej przeglądu. Serwis klimatyzacji Radymno wykonywany systematycznie zapewni długą oraz wydajną pracę przez najbliższe miesiące. Czyszczenie całej instalacji powinno się przeprowadzać systematycznie, przynajmniej dwa razy w roku. Najlepiej na przełomie marca i kwietnia oraz września i października. Należy wówczas sprawdzić stan wszystkich podzespołów: filtrów, parownika, sterowników, połączeń elektrycznych i miedzianych.
Czyszczenie filtrów powietrza w klimatyzatorze jest stosunkowo proste i można je wykonać samemu. Należy pamiętać, że większość filtrów w domowych jednostkach jest wielokrotnego użycia, więc nie ma potrzeby wymieniać ich za każdym razem.
Pozostałe elementy wchodzące w skład serwisu klimatyzacji Radymno należy zlecić profesjonalistom. W zależności od potrzeb nasz specjalista wykona:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Wykonany w ten sposób serwis klimatyzacji Radymno pozwoli Ci cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem przez kolejne miesiące. Serwis klimatyzacji domowej nie tylko wydłuża jej żywotność, ale także korzystnie wpływa na jego wydajność i jakość powietrza w pomieszczeniu. Warto więc zadbać o systematyczną konserwację klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Pracujący dla nas specjaliści mają ogromną wiedzę z zakresu systemów chłodzących, którą zdobywali w ciągu wielu lat. Wykonaliśmy tysiące instalacji, a część z nich możesz zobaczyć sam.

Planujesz montaż klimatyzacji w domu? Szukasz sprawdzonej firmy w Radymnie?

Radymno to stały punkt na mapie, który regularnie odwiedzamy w ramach świadczonych przez nas usług. Nowoczesne i ekologiczne domy tworzymy we współpracy z naszymi klientami i prawie każdy z nich jest wyposażony w klimatyzację. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie klimatyzacji domowej i pomożemy Ci w wyborze idealnego rozwiązania do twojego domu.
Jeśli interesujesz się klimatyzacją i chciałbyś znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, odwiedź nasz blog lub skontaktuj się z nami telefonicznie, lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.