KlimatyzacjaPołaniec. Nowoczesne rozwiązania stworzone dla Twojego domu

Zaawansowane rozwiązania techniczne tworzone są z myślą o użytkownikach i ich wygodzie. Nie inaczej jest w przypadku klimatyzacji. Powstała w celu zapewnienia komfortu termicznego bez względu na pogodę za oknem. Dzięki systemom klimatyzacyjnym łatwiej przetrwamy okresy doskwierających upałów, które w Polsce zdarzają się praktycznie każdego roku. Klimatyzacja Połaniec sprawdzi się także w Twoim domu. Nowoczesne i bezawaryjne urządzenia różnych producentów zapewnią Ci chłodny klimat, wtedy kiedy będziesz tego potrzebował. Mała klimatyzacja do mieszkania sprawi, że nie będziesz chciał opuszczać swoich czterech kątów w upalne dni. Skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w dobraniu jednostki z odpowiednimi parametrami, dopasowanej do Twoich potrzeb.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Połaniec. Szybko, sprawnie i profesjonalnie!

W wielu miejscach publicznych można spotkać się z instalacjami chłodzącymi. Klimatyzacja w takich miejscach jest wybawieniem przed wysokimi temperaturami, które mogą być bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Klimatyzacja domowa to nowy trend, który od jakiegoś czasu zyskuje na sile w naszym kraju. Nowoczesne i energooszczędne systemy klimatyzacji, nie kosztują już fortuny, dlatego coraz więcej z nas jest w stanie sobie pozwolić na montaż klimatyzacji Połaniec.
Rozwiązanie tego typu niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Klimatyzator nie tylko chłodzi powietrze, ale także oczyszcza je z zanieczyszczeń oraz może je ogrzewać w okresach przejściowych. Dzięki kontroli nad temperaturą w pomieszczeniu możemy cieszyć się komfortem oraz przyjemnie spędzić czas w takich warunkach. Aby przeprowadzić montaż klimatyzacji w Połańcu, wystarczy skontaktować się znami. Nasz konsultant dokładnie wypyta o niezbędne szczegóły, a w razie potrzeby umówi się na wizję lokalną. W kolejnym kroku wycenimy koszt całego systemu i przeprowadzimy montaż w uzgodnionym terminie. W naszej pracy stawiamy na jakość, dlatego używamy tylko sprawdzonych urządzeń i najlepszych materiałów abyś mógł cieszyć się przez długi czas z prawidłowo działającej jednostki chłodzącej.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Połańcu

Krok po kroku, przedstawiamy jak wygląda montaż klimatyzacji Połaniec

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Połaniec z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Połaniec - profesjonalnie zajmiemy się Twoim urządzeniem

Regularnie serwisowana klimatyzacja, nie zawiedzie Cię, kiedy będziesz tego najbardziej potrzebował. Ważne, aby przeprowadzać ten zabieg przynajmniej raz do roku, najlepiej na przełomie marca i kwietnia, kiedy nie rozpoczęła się jeszcze intensywna eksploatacja. Nasi fachowcy przeprowadzą dokładny serwis klimatyzacji Połaniec w trakcie którego wykonają:

  • wyczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianę lub wyczyszczenie wbudowanych filtrów,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji freonem.

Zabiegi wykonane w trakcie serwisu, zapewnią prawidłowe działanie i wydajną pracę klimatyzatora przez kolejne kilka miesięcy. Warto więc zadbać o serwis klimatyzacji Połaniec odpowiednio wcześnie, aby móc cieszyć się z jego działania.
Zajmiemy się także naprawą uszkodzonych jednostek - zdiagnozujemy usterkę i sprawnie ją naprawimy, abyś mógł znowu cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem.
Zapraszamy do kontaktu z nami!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Mała klimatyzacja do mieszkania sprawdza się w każdym lokalu użytkowym. Setki zainstalowanych urządzeń i szerokie grono zadowolonych klientów to coś, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Jesteś mieszkańcem Połańca? Interesuje Cię klimatyzacja w domu lub mieszkaniu?

Montaż klimatyzacji warto pozostawić specjalistom. Dzięki ich pracy będziesz mieć pewność, że wszystko zostało wykonane profesjonalnie i zgodnie z planem. Od prawidłowego zamontowania urządzenia zależy jego wydajność i efektywność chłodzenia, a więc tym samym – nasz poziom zadowolenia i komfortu. Specjaliści z Energoklima pomogą przy wyborze urządzeń, zaprojektują cały system, wycenią i sprawnie go zamontują. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu montaż klimatyzacji w Twoim domu przebiegnie bezproblemowo.
Jeśli masz pytania i chciałbyś uzyskać rzetelnych odpowiedzi, odwiedź nasz blog lub skontaktuj się z nami telefonicznie, lub poprzez formularz! Zapraszamy!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.