Klimatyzacja Przeworsk. Nowoczesne rozwiązanie w Twoim domu

W ostatnim czasie niezwykle popularna staje się klimatyzacja Przeworsk, którą montujemy nie tylko w pomieszczeniach użyteczności publicznej, ale także w domach jednorodzinnych. Niewielkie rozmiary urządzeń, cicha praca i przystępna cena sprawiły, że duża część z nas chce poprawić swój komfort funkcjonowania w upalne dni, poprzez montaż klimatyzacji w domu. Od wielu lat w świadczymy usługi montażu, serwisu oraz naprawy klimatyzacji w Przeworsku. Wypracowana przez lata renoma oraz doświadczenie sprawiają, że gwarantujemy jakość naszych usług na najwyższym poziomie. Klimatyzacja Przeworsk jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb każdego klienta i montowana z wykorzystaniem urządzeń renomowanych producentów takich jak Samsung, Gree czy Lg. Dzięki nim mamy pewność, że system klimatyzacji nie zawiedzie przez najbliższe kilka lat. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób, a nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania i przygotuje darmową wycenę instalacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Przeworsk. Wykorzystaj nasze doświadczenie

Energoklima to zespół doświadczonych specjalistów, posiadających fachową wiedzę oraz niezbędne umiejętności do poprawnego montażu klimatyzacji. Prawidłowy montaż klimatyzacji Przeworsk to gwarancja właściwego działania całego systemu przez długie lata. Dzięki nam, z chłodnego i czystego powietrza mogą cieszyć się mieszkańcy m.in. Przeworska, na którego terenie działamy. Wstępna rozmowa z klientem to pierwszy krok przed montażem klimatyzacji Przeworsk. W jej trakcie chcemy poznać Twoje potrzeby, wymagania oraz wielkość pomieszczenia lub pomieszczeń, w których ma działać klimatyzacja. Jeśli to będzie konieczne, umówimy się na wizję lokalną i na miejscu doradzimy jak najlepiej rozmieścić urządzenia. Montaż klimatyzacji Przeworsk przeprowadzimy sprawnie i z użyciem najlepszej klasy klimatyzatorów, z którymi pracujemy na co dzień. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i umówienia się na niezobowiązującą rozmowę z naszym doradcą.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Janowie Lubelskim

Jak odbywa się montaż klimatyzacji Przeworsk?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Przeworsk z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Przeworsk - zadbamy o twoje urządzenia

Każda, nawet najnowocześniejsza jednostka chłodząca po jakimś czasie wymaga okresowego przeglądu. Świadczony przez nas serwis klimatyzacji Przeworsk zagwarantuje Ci bezawaryjną i wydajną pracę urządzenia przez najbliższe miesiące. Przeprowadzany raz w roku przez doświadczonych specjalistów serwis klimatyzacji Przeworsk polega na:

  • ocenie stanu technicznego urządzeń,
  • dokładnym oczyszczeniu jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianie lub wyczyszczeniu wbudowanych filtrów,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji freonem.

Usługa serwisu urządzeń nie jest kosztowna, a może przynieść nam dużo wymiernych korzyści. Cicha praca urządzenia, wydajne chłodzenie i czyste powietrze wolne od kurzu, pyłu i różnego typu bakterii - to największe zalety wykonanego serwisu.
Wiadomo, że w jak każdym mechanicznym urządzeniu tak i w klimatyzacji mogą pojawić się drobne usterki. Dlatego nasza oferta obejmuje także ich diagnostykę oraz pełną naprawę. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług i niezwlekania na ostatnią chwilę!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja Przeworsk coraz częściej pojawia się w gospodarstwach domowych. Zamontowaliśmy już setki systemów klimatyzacji w domach i mieszkaniach naszych klientów. Zobacz efekty naszej pracy!

Chcesz zamontować klimatyzację w domu? Mieszkasz w Przeworsku? Skontaktuj się z nami

Większość z nas nie wyobraża sobie obecnie życia bez klimatyzacji. Upalne i suche lato doskwiera każdemu, a przyjemne chłodne powietrze było do niedawna luksusem. Nowoczesne i ekologiczne domy wyposażone w najnowsze rozwiązania chłodnicze znacznie poprawiają nasz komfort życia. Klimatyzacja nie tylko ustabilizuje temperaturę w Twoim domu, ale także oczyści znajdujące się w nim powietrze. Skorzystaj z naszych usług i już dziś umów się na rozmowę z naszym doradcą.
Odwiedź nasz blog, w którym znajdziesz dużo przydatnych informacji na temat klimatyzacji i innych rozwiązań, które mogą, sprawdzić się w Twoim domu!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.