Klimatyzacja Zawichost. Inwestycja, która podniesie twój domowy komfort

Dynamicznie zmieniająca się pogoda w naszej strefie klimatycznej coraz bardziej utrudnia nam życie. Upalne dni każdego roku dają się nam we znaki a odpoczynek i praca w takich warunkach nie jest przyjemna ani efektywna. W ostatnim czasie klimatyzacja domowa stała się bardzo popularna i coraz częściej jest instalowana przez naszych klientów. Klimatyzacja Zawichost to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu i mieszkaniu. Nowoczesne i energooszczędne jednostki chłodzące pozwolą cieszyć się Państwu dobrym samopoczuciem oraz chłodnym i czystym powietrzem. Od wielu lat zajmujemy się usługami związanymi z montażem, serwisem i naprawą klimatyzacji w Zawichoście i jego okolicach. Polecamy skonsultować się z naszym doświadczonym konsultantem, który odpowie na wszystkie pytania i podpowie, które rozwiązanie będzie najlepsze do Państwa domu lub mieszkania.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Zawichost - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jednym z najważniejszych elementów, od którego zależy poprawne funkcjonowanie całej instalacji, jest jej prawidłowy montaż. Montaż klimatyzacji Zawichost świadczony przez specjalistów z Energoklima to pewność, że wszystko będzie idealnie wykonane, a cały system będzie działać bez zarzutu. Przy montażu klimatyzacji w Zawichoście używamy tylko urządzeń sprawdzony i renomowanych producentów takich jak: LG, Samsung, Haier czy Gree. Dlatego zapewniamy pełną gwarancję, bezpieczeństwo oraz wygodę ich użytkowania. Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnym urządzeniom będziesz mógł cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem nawet w kilka godzin od rozpoczęcia montażu.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Przyjedziemy do Zawichostu w umówionym terminie i przeprowadzimy montaż całego systemu klimatyzacji w możliwie najkrótszym czasie.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Zawichoście

Jak przebiega montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Zawichost z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowny serwis klimatyzacji Zawichost. Pamiętaj o nim każdego roku

Regularny serwis klimatyzacji Zawichost to kolejny element, o który należy zadbać. Wykonywany przynajmniej dwa razy do roku przed okresem intensywnej eksploatacji, da Ci pewność, że klimatyzacja nie zawiedzie Cię w najcieplejszym okresie. W zależności od potrzeb nasz specjalista wykona:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Serwis klimatyzacji Zawichost wykonany przez wykwalifikowaną osobę sprawi, że wydajność urządzenia i jego efektywność znacznie się poprawią. Oczyszczone z brudu i pyłu filtry na nowo zaczną dokładnie filtrować powietrze, abyś mógł oddychać chłodnym i czystym powietrzem.
Zachęcamy do regularnego dbania o swoje urządzenia chłodzące. Koszt serwisu klimatyzacji jest niewielki i zdecydowanie przyniesie Ci same korzyści. Umów się już dziś na profesjonalny przegląd!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Montujemy klimatyzację od kilkunastu lat. Możemy pochwalić się setkami zadowolonych klientów. Zobacz, co potrafią nasi specjaliści.

Masz w planie montaż lub serwis klimatyzacji? Mieszkasz w Zawichoście?

Jeśli szukasz sprawdzonej i doświadczonej firmy, która zajmie się profesjonalnym montażem klimatyzacji w Zawichoście, to jesteś we właściwym miejscu. Skorzystaj z naszego fachowego doradztwa i pomocy w wyborze klimatyzacji. Zespół złożony z doświadczonych ludzi jest do Twoich usług. Zaprojektujemy, sporządzimy kosztorys i zamontujemy klimatyzację w dogodnym dla Ciebie terminie. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do odwiedzenia naszego bloga. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji dotyczących nie tylko klimatyzacji.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.