Klimatyzacja Jarosław. Nowoczesne i ekologiczne klimatyzatory do Twojego domu

Energooszczędne klimatyzatory, wyposażone w łatwe sterowanie pilotem czy poprzez aplikację w smartfonie to już praktycznie standard, na jaki może liczyć każdy użytkownik. Klimatyzacja Jarosław to znakomite rozwiązanie, które sprawdzi się jako klimatyzacja domowa, sklepowa, do biura czy do innego miejsca użyteczności publicznej. Poza swoją oczywistą funkcją klimatyzacja Jarosław może służyć jako dodatkowe źródło ciepła, a także dzięki wbudowanym filtrom, oczyszcza powietrze w Twoim domu. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zamontować system klimatyzacji praktycznie w każdym pomieszczeniu, abyś mógł cieszyć się chłodnym powietrzem w upalne dni. Świadczone przez nas Energoklima usługi, montowane urządzenia i używane materiały do ich montażu są na najwyższym poziomie. Klimatyzacja Jarosław, w naszym wykonaniu to pewność, bezawaryjnego i sprawnie działającego systemu klimatyzacji w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub wyślij formularz kontaktowy, a nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz przygotuję bezpłatnie, kosztorys całej inwestycji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Jarosław - sprawnie, fachowo i z wykorzystaniem najlepszych materiałów

Montując klimatyzację od wielu lat, zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie w tej branży. Doskonale wiemy, że prawidłowy montaż klimatyzacji Jarosław jest podstawowym elementem jej prawidłowego funkcjonowania. Dzięki temu przez najbliższe lata będziesz cieszyć się z bezproblemowego działania klimatyzacji w swoim domu. Montaż klimatyzacji Jarosław przeprowadzany jest doświadczonych specjalistów z naszej firmy. Mogą się oni pochwalić setkami zamontowanych i działających systemów klimatyzacji na terenie aż trzech województw. Warto im zaufać!
Przed montażem klimatyzacji w Twoim domu przeprowadzimy z tobą telefoniczną rozmowę lub odwiedzimy Cię w twoim domu w Jarosławiu, aby dokładnie obejrzeć miejsce montażu. Rozmowa i oględziny znacznie ułatwią nam dobranie odpowiedniej mocy urządzeń oraz sporządzenie dokładnego kosztorysu całej inwestycji. Jeśli więc zależy Ci na szybkim, profesjonalnym i bezproblemowym montażu klimatyzacji w Twoim domu, odezwij się do nas. Nie zawiedziemy Cię!

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Jarosławiu

Jak wygląda typowy montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Jarosław z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

 • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
 • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
 • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Jarosław wykonają dla Ciebie specjaliści w tej dziedzinie

Prawidłowo działająca klimatyzacja Jarosław wymaga corocznego serwisu. Zapchane filtry, nieszczelności w układzie, głośna praca czy spadek wydajności chłodzenia - to objawy, które mówią, że najwyższa pora na serwis klimatyzacji Jarosław. Przeprowadzany przez nas serwis polega m.in. na:

  • ocenie technicznej urządzeń i ich stanu,
  • dokładnym wyczyszczeniu z kurz i pyłu, który się zebrał zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianie lub wyczyszczeniu filtrów wewnętrznych,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodniczym.
  • Wykonany w ten sposób

Serwis klimatyzacji Jarosław zapewni Ci spokój i przyjemne i czyste chłodne powietrze przez najbliższe miesiące. Warto więc o nim pamiętać, aby nie dopuścić do poważniejszych usterek. Jeśli jednak już do nich dojdzie, śmiało zadzwoń do nas. Przyjedziemy, zdiagnozujemy usterkę oraz ją naprawimy w możliwie krótkim czasie. Zdecydowanie zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług i niezwlekania na ostatnią chwilę.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Instalowane przez nas systemy klimatyzacji od kilkunastu lat pracują dla naszych klientów, dając im ochłodę w upalne dni. Każdy montaż klimatyzacji Jarosław jest inny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Kilkanaście ostatnich realizacji pokazuje, jak pracujemy i co potrafimy!

Masz w planie montaż lub serwis klimatyzacji w swoim domu? Pomożemy Ci spełnić Twoje plany!

Samowystarczalne i ekologiczne domy to światowy trend, który także wkracza do naszego kraju. Innowacyjne rozwiązania obniżające koszty jego utrzymania oraz poprawiające warunki życia wewnątrz budynku sprawiają, że takie domy stają się coraz bardziej popularne. Do poprawy komfortu w upalne dni znacznie przyczyniają się montowane przez nas klimatyzatory. Nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne urządzenia sprawdzą się idealnie w każdych warunkach. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz blog. Znajdziesz tam dużo przydatnych informacji na temat klimatyzacji i innych interesujących rozwiązań, które mogą sprawdzić się w Twoim domu!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.