Klimatyzacja Sędziszów Małopolski. Nowoczesne rozwiązanie w Twoim domu

W ostatnim czasie niezwykle popularna staje się klimatyzacja Sędziszów Małopolski, którą montujemy nie tylko w miejscach publicznych, ale także w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Niewielkie rozmiary urządzeń, cicha praca i przystępna cena sprawiły, że duża część z nas chce zapanować nad temperaturą w upalne dni, poprzez montaż klimatyzacji w domu. Od wielu lat świadczymy usługi montażu, serwisu oraz naprawy klimatyzacji w Sędziszowie Małopolskim. Wypracowana przez lata renoma oraz doświadczenie sprawiają, że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Klimatyzacja Sędziszów Małopolski jest indywidualnie dobrana do potrzeb każdego klienta i montowana z wykorzystaniem urządzeń znanych producentów takich jak Samsung, Gree czy Lg. Dzięki nim mamy pewność, że cały system klimatyzacji nie zawiedzie Cię przez najbliższe kilka lat. Skontaktuj się z nami, a nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania i przygotuje darmową wycenę instalacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Sędziszów Małopolski. Wykorzystaj nasze doświadczenie

Energoklima to zespół doświadczonych specjalistów, posiadających fachową wiedzę oraz niezbędne umiejętności do wykonania prawidłowego montażu klimatyzacji. Montaż klimatyzacji Sędziszów Małopolski wykonany we właściwy sposób to gwarancja właściwego działania całego systemu przez długie lata. Wstępna rozmowa z klientem to pierwszy etap przed montażem klimatyzacji Sędziszów Małopolski. W jej trakcie chcemy poznać Twoje potrzeby, wymagania oraz wielkość pomieszczeń, w których ma pracować klimatyzacja. Jeśli to będzie konieczne, umówimy się na spotkanie i na miejscu doradzimy jak najlepiej rozmieścić urządzenia. Montaż klimatyzacji Sędziszów Małopolski przeprowadzimy sprawnie i z użyciem najlepszej klasy klimatyzatorów renomowanych producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i z niezobowiązującej rozmowy z naszym doradcą.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Sędziszowie Małopolskim

Jak odbywa się montaż klimatyzacji Sędziszów Małopolski?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Sędziszów Małopolski z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Sędziszów Małopolski - zadbamy o twoje urządzenia

Każda jednostka chłodząca raz na jakiś czas wymaga okresowego przeglądu. Świadczony przez nas serwis klimatyzacji Sędziszów Małopolski zagwarantuje Ci pewną i wydajną pracę urządzenia przez najbliższe miesiące. Przeprowadzany dwa razy w roku przez doświadczonych specjalistów serwis klimatyzacji Sędziszów Małopolski polega na:

  • oczyszczeniu jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczeniu i mycie skraplaczy,
  • czyszczeniu parownika,
  • dezynfekcji urządzeń,
  • sprawdzeniu połączeń elektrycznych
  • sprawdzeniu szczelności układu,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Usługa serwisu urządzeń nie jest bardzo droga, a może przynieść Ci dużo wymiernych korzyści. Cicha praca urządzenia, wydajne chłodzenie i czyste powietrze wolne od kurzu, pyłu i różnego typu bakterii - to największe plusy przeprowadzonego serwisu.
Nasza oferta obejmuje także diagnostykę i naprawę uszkodzonych urządzeń. Zachęcamy do systematycznego korzystania z naszych usług i niezwlekania na ostatnią chwilę!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja Sędziszów Małopolski coraz częściej pojawia się w domach i mieszkaniach. Zamontowaliśmy już setki systemów klimatyzacji. Zobacz efekty naszej pracy!

Chcesz zamontować klimatyzację w domu? Mieszkasz w Sędziszowie Małopolskim? Skontaktuj się z nami

Nie wyobrażamy sobie obecnie życia bez klimatyzacji. Upalne i suche lato doskwiera każdemu, a przyjemnym i chłodnym powietrzem mogliśmy się cieszyć głównie w miejscach publicznych. Jednak nowoczesne i ekologiczne domy są obecnie wyposażane w najnowsze rozwiązania chłodnicze, które znacznie poprawiają komfort życia. Klimatyzacja ustabilizuje temperaturę w Twoim domu, a także oczyści znajdujące się w nim powietrze. Skorzystaj z naszych usług i już dziś umów się na rozmowę z naszym doradcą.
Odwiedź nasz blog, w którym znajdziesz dużo przydatnych informacji na temat klimatyzacji i innych nowoczesnych rozwiązań, które mogą sprawdzić się w Twoim domu!

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.