Klimatyzacja Zakrzówek. Rozwiązanie, które sprawdzi się także u Ciebie

Spędzając mnóstwo czasu w domu, chcemy czuć się tam komfortowo i bezpiecznie. Jednak w czasie upalnych letnich dni bardzo często trudno o jakikolwiek komfort, zwłaszcza temperaturowy. Rozwiązaniem tego problemu jest klimatyzacja Zakrzówek, którą instalujemy w domach i mieszkaniach. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, jej instalacja jest możliwa w praktycznie każdym nawet niewielkim pomieszczeniu. To na co należy zwrócić uwagę przy wyborze klimatyzacji Zakrzówek, jest jej odpowiednia moc, adekwatna do wielkości chłodzonego powietrza. Klimatyzacja domowa to nie tylko przyjemne, chłodne powietrze. Nowoczesne jednostki mogą być używane jako dodatkowe źródło ciepła np. w okresie przejściowym, kiedy jeszcze nie zaczęliśmy ogrzewać domu lub mieszkania. Ponadto wbudowane filtry, podczas pracy urządzenia oczyszczają powietrze z kurzu, pyłu, alergenów i bakterii co niewątpliwie jest dużym atutem klimatyzacji. Warto więc wykorzystać to nowoczesne rozwiązanie i pomyśleć nad instalacją systemu chłodzenia w swoim domu w Zakrzówku. Skontaktuj się z naszym doradcą, a podczas niezobowiązującej rozmowy dowiesz się wszystkich najważniejszych informacji na temat klimatyzacji Zakrzówek, którą możemy zamontować w twoim domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Zakrzówek - zaufaj fachowcom w tej dziedzinie

W Energoklima stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych przez nas usług oraz montowanych urządzeń klimatyzacyjnych. Prawidłowo zamontowana i przy użyciu odpowiednich narzędzi klimatyzacja będzie w 100% spełniać swoje zadania. Montaż klimatyzacji Zakrzówek wykonujemy od wielu lat, a nasi doświadczeniu specjaliści nie mają sobie równych. O klimatyzacji wiemy praktycznie wszystko, mimo to cały czas doszkalamy się i uczestniczymy w branżowych targach, aby cały czas jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Montaż klimatyzacji Zakrzówek przeprowadzimy we wcześniej umówionym terminie i przy użyciu wysokiej jakości materiałów i urządzeń chłodzących. Współpracujemy z takimi producentami jak Samsung, Gree czy Mistsubishi, dlatego zapewniamy pełną gwarancję na urządzenia oraz bezpieczeństwo, łatwość oraz wygodę ich użytkowania. Jeśli nadal masz wątpliwości, skontaktuj się z nami, a z pewnością pomożemy Ci się ich pozbyć. Klimatyzacja Zakrzówek to inwestycja, która zdecydowanie przyniesie Ci dużo wymiernych korzyści. Warto więc zadbać o to, aby cała usługa była wykonana profesjonalnie!

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Zakrzówku

Jak przebiega montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Zakrzówek z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Fachowa naprawa i serwis klimatyzacji Zakrzówek

Wszyscy renomowani producenci klimatyzacji zalecają jej regularny serwis, przeprowadzony przez odpowiednio przeszkolonego fachowca. Serwis klimatyzacji Zakrzówek wykonany przez nas to pewność, że usługa zostanie zrealizowana fachowo, sprawnie i niedrogo. Regularny serwis urządzeń należy przeprowadzać najlepiej dwa razy do roku w okresie, kiedy jeszcze nie eksploatujemy intensywnie urządzeń. Najczęściej wykonywane przez naszych techników czynności to m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Wykonanie tych czynności zapewni Ci i twoim urządzeniom spokój oraz odpowiednie warunki do pracy. Dzięki wyczyszczeniu wewnętrznych filtrów i napełnieniu instalacji brakującym czynnikiem chłodzącym zwiększy, się wydajność urządzenia, a także poprawi jakość powietrza. Tak więc nie warto oszczędzać i zlecić serwis klimatyzacji Zakrzówek naszym fachowcom. Zachęcamy do regularnego serwisowania urządzeń, gdyż pozwoli to na uniknięcie niepotrzebnych problemów w przyszłość, a także wydłuży żywotność klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Setki wykonanych instalacji i tysiące zadowolonych klientów. Tak wygląda nasz bilans pracy z ostatnich lat, której część możesz zobaczyć. Sprawdź, co potrafimy i przekonaj się o naszych możliwościach.

Zanim zdecydujesz się zamontować klimatyzację skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w tym!

Zajmujemy się usługami doradztwa, montażu oraz serwisu i naprawy klimatyzacji od wielu lat. Pomogliśmy stworzyć wielu naszym klientom nowoczesne i ekologiczne domy. Jeśli jesteś na etapie wyboru urządzeń do swojego domu, nasi doradcy chętnie Ci w tym pomogą i udzielą fachowego wsparcia. Skontaktuj się z nami w dogodny dla ciebie sposób telefonicznie lub przez e-mail. Nie zapomnij także odwiedzić naszego bloga, w którym znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji na temat klimatyzacji oraz innych świadczonych przez nas usług.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.