Klimatyzacja Urzędów. Komfort termiczny o każdej porze

Systemy klimatyzacji są coraz powszechniej wykorzystywane w prywatnych domach i mieszkaniach. Nowoczesna klimatyzacja domowa pozwoli Ci cieszyć się z komfortu termicznego o każdej porze dnia i nocy. W końcu codzienna praca, nauka oraz odpoczynek w upalne dni nie będą udręką. Klimatyzacja Urzędów montowana przez naszych specjalistów to gwarancja wydajnego, ekonomicznego i bezawaryjnego systemu chłodzenia w twoim domu. Pracując od wielu lat w branży, zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia i setki zadowolonych klientów, którzy regularnie do nas wracają. Stawiając na jakość naszych usług oraz ich terminowość wypracowaliśmy renomę, oraz rozpoznawalność, dzięki temu jesteśmy polecani przez klientów z trzech województw. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze i instalacji systemu klimatyzacji w Urzędowie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Urzędów w Twoim domu

Prawidłowo przeprowadzony i przy użyciu odpowiednich narzędzi montaż klimatyzacji Urzędów pozwoli pracować wszystkim jednostką chłodzącym w optymalnych warunkach. Dzięki temu będą sprawnie i wydajnie chłodzić powietrze w twoim domu. Dlatego też warto zlecić montaż klimatyzacji Urzędowie specjalistom z doświadczeniem. Świadczona przez nas usługa to profesjonalnie i sprawnie przeprowadzony montaż klimatyzacji w twoim domu. Stawiamy przede wszystkim na jakość użytych materiałów oraz urządzenia od renomowanych i sprawdzonych producentów. Współpracujemy od wielu lat z takimi producentami jak LG, Smasung, Daikin, Gree czy Mitsubishi Electric. Dlatego zapewniamy pełną gwarancję, bezpieczeństwo oraz wygodę ich użytkowania. Nasze wieloletnie doświadczenie i markowy sprzęt to gwarancja bezproblemowej eksploatacji klimatyzacji przez najbliższe lata.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Urzędowie

Jak przebiega montaż klimatyzacji Urzędów?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Urzędów z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Urzędów. Profesjonalnie zadbamy o Twoje urządzenia

Kompleksowa oferta obsługi klimatyzacji to także pełny serwis klimatyzacji Urzędów. Głośna praca jednostek, wycieki, brak chłodzenia czy nieprzyjemne zapachy wydobywające się klimatyzatora to bez wątpienia sygnały, których nie należy lekceważyć. Przeprowadzany regularnie przez nas serwis klimatyzacji w Urzędowie zabezpieczy twoje urządzenia przed tego typu problemami i da Ci pewność, że klimatyzacja nie zawiedzie Cię w krytycznym momencie. Serwis jednostek chłodzących, który wykonujemy, polega m.in. na:

  • oczyszczeniu jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczeniu i mycie skraplaczy,
  • czyszczeniu parownika,
  • dezynfekcji urządzeń,
  • sprawdzeniu połączeń elektrycznych,
  • sprawdzeniu szczelności układu,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Przeprowadzony serwis nie jest kosztowny, a poprawi żywotność twoich urządzeń oraz jakość chłodzonego powietrza.
W momencie, kiedy twoje urządzenia jednak odmówią posłuszeństwa, skontaktuj się z nami. Nasz specjalista przyjedzie i zdiagnozuje powstałą usterkę. Następnie wyeliminuje ją tak szybko, jak to możliwe. Zapraszamy do regularnego korzystania z naszych usług serwisu urządzeń chłodzących.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Instalujemy każdego roku setki urządzeń chłodzących w systemach split i multisplit. Zobacz cześć wykonanych przez nas instalacji i przekonaj się, co potrafimy.

Szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy do montażu lub serwisu klimatyzacji?

Możesz liczyć na specjalistów z Energoklima. Od kilkunastu lat tworzymy razem z naszymi klientami nowoczesne i ekologiczne domy wyposażone w nowoczesne osiągnięcia techniki. Klimatyzacja to rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się komfortową temperaturą w upalne dni.
Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób telefonicznie lub przez e-mail. Rozwiejemy twoje wątpliwości i pomożemy w mądrym wyborze klimatyzatora dopasowanego do twoich potrzeb. Zachęcamy do odwiedzenia także naszego bloga, w którym znajdziecie dużo przydatnych informacji!

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.