Klimatyzacja Radomyśl Nad Sanem idealna do Twojego domu

Optymalna temperatura w domu zwiększy twój komfort oraz zwiększą twoją wydajność w codziennych obowiązkach. Klimatyzacja Radomyśl Nad Sanem to wynalazek, bez którego duża część społeczeństwa nie potrafi żyć. Klimatyzacja, która zazwyczaj jest montowana w biurach, sklepach czy innych miejscach publicznych coraz częściej jest instalowana także w prywatnych domach i mieszkaniach. Niewielkich rozmiarów urządzenia sprawią, że klimatyzacja Radomyśl Nad Sanem jest praktycznie niezauważalna, a z całą pewnością poczujesz efekty jej działania. Nowoczesne jednostki wyposażone w filtry, oczyszczają powietrze w pomieszczeniu, a także mogą je ogrzewać w razie potrzeby. Klimatyzacja Radomyśl Nad Sanem przyniesie Ci szereg korzyści, a przy tym nie nadwyręży twojego budżetu.
Zachęcamy do kontaktu z nami w dogodny dla Ciebie sposób. Nasz doświadczony specjalista odpowie na wszystkie twoje pytania i doradzi w doborze mocy oraz całego systemu klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Radomyśl Nad Sanem. Dlaczego warto zlecić nam to zadanie?

Skuteczna klimatyzacja to odpowiednio dobrane urządzenia o mocy dopasowanej do wielkości pomieszczenia. Jednak nie tylko to jest najważniejsze. Montaż klimatyzacji Radomyśl Nad Sanem to element, na który należy zwrócić szczególną uwagę. Aby mieć pewność dobrze wykonanej instalacji, warto skorzystać z usług profesjonalnej ekipy montażowej. Dlatego montaż klimatyzacji Radomyśl Nad Sanem warto zlecić specjalistom z Energoklima. Setki wykonanych klimatyzacji oraz pokaźne grono zadowolonych klientów to coś, czym możemy się pochwalić. Stawiamy duży nacisk na jakość używanych materiałów oraz urządzeń przy montażu klimatyzacji. Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi producentami klimatyzatorów takimi jak Lg, Samsung czy Gree. Dlatego zapewniamy pełną gwarancję oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się z chłodnego i czystego powietrza w swoim domu przez długi czas.
Jeśli zastanawiasz się, czy warto nam zlecić montaż klimatyzacji Radomyśl Nad Sanem, sprawdź nasze realizacje i zobacz, co potrafimy.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Radomyślu nad Sanem

Krok po kroku tłumaczymy jak przebiega montaż klimatyzacji

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Radomyśl nad Sanem z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Radomyśl Nad Sanem. Kompleksowa usługa, którą wykonają dla Ciebie fachowcy

Wykonywany dwa razy do roku serwis klimatyzacji Radomyśl Nad Sanem jest zalecany przez wszystkich producentów klimatyzatorów. Brak regularnego serwisu może powodować powstawanie nieprzyjemnego zapachu z urządzenia, spadek mocy, głośniejszą pracę oraz całkowite unieruchomienie klimatyzatora. Świadczona przez nas usługa to pewność, że system klimatyzacji nie zawiedzie Cię w krytycznym momencie. Profesjonalny serwis klimatyzacji Radomyśl Nad Sanem zapewni Ci chłodne i czyste powietrze przez kolejne miesiące.
W ramach przeprowadzonej usługi nasz specjalista wykona m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Kiedy jednak jest już za późno na serwis urządzenia i konieczna jest jego naprawa, również się tym zajmiemy. Fachowiec z Energoklima przyjedzie na miejsce zgłoszenia, zdiagnozuje usterkę i ją wyeliminuje tak szybko, jak to możliwe. Zachęcamy do regularnego korzystania ze świadczonych przez nas usług.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja Radomyśl Nad Sanem wykonana przez doświadczonych specjalistów to gwarancja wydajnej i bezproblemowej eksploatacji. Zobacz wykonane przez nas systemy klimatyzacji w twojej okolicy i przekonaj się, co potrafimy.

Mieszkasz w Radomyślu nad Sanem? Planujesz montaż klimatyzatora? Pomożemy Ci w zrealizowaniu Twojego planu

Fachowo pomożemy Ci w doborze systemu klimatyzacji oraz dopasujemy idealne urządzenia do twoich potrzeb. Od lat pomagamy tworzyć samowystarczalne i ekologiczne domy dla naszym klientom. Nasi specjaliści w dziedzinie chłodnictwa, mają ogromne doświadczenie poświadczone tysiącami zamontowanych instalacji w domach oraz miejscach publicznych.
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnej klimatyzacji, i uzyskać rzetelne odpowiedzi, odwiedź nasz blog lub skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.