Klimatyzacja łańcut. Komfortowa temperatura w Twoim domu o każdej porze

Klimatyzacja staje się powoli nieodłącznym elementem naszego życia. Gdzie się nie obejrzymy, możemy dostrzec nowoczesne systemy i urządzenia, których celem jest podniesienie poziomu naszego życia. Używane do niedawna tylko w pomieszczeniach handlowych oraz biurowych, klimatyzacja Łańcut jest coraz częściej instalowana także w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach. Klimatyzacja domowa to świetne rozwiązanie, które pozwoli cieszyć Ci się chłodnym i czystym powietrzem w upalne dni. W Energoklima stawiamy na jakość świadczonych przez nas usług oraz montowanych urządzeń klimatyzacyjnych. Klimatyzacja Łańcut, w naszym wykonaniu to gwarancja wydajnego, ekonomicznego i bezawaryjnego systemu chłodniczego w Twoim domu. Dzięki temu możesz cieszyć się niską temperaturą o każdej porze dnia i nocy. Zachęcamy do niezobowiązującej rozmowy z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże w wyborze odpowiedniego rozwiązania do Twojego domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Łańcut z wykorzystaniem klimatyzatorów renomowanych producentów

Na terenie Łańcuta działamy od kilkunastu lat, montując nowoczesne systemy klimatyzacyjne m.in. w domach, biurach, halach produkcyjnych czy lokalach usługowych. Jako specjaliści w swojej branży mamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie w tej dziedzinie. Instalowana przez nas klimatyzacja w Łańcucie to profesjonalna usługa, z której będziesz zadowolony. Montaż klimatyzacji Łańcut przeprowadzamy tylko z użyciem urządzeń sprawdzonych producentów takich jak Haier, Gree, Lg, Samsung czy Mitsubishi. Urządzenia najwyższej jakości to energooszczędne, bezawaryjne i trwałe rozwiązanie, w które warto zainwestować. Dzięki nim mamy pewność, że klimatyzacja w pomieszczeniach naszych klientów będzie służyć przez długie lata.
Przed przystąpieniem do montażu klimatyzacji w Łańcucie przeprowadzimy z Tobą konsultację, w której trakcie będziemy potrzebowali uzyskać kilka istotnych informacji. Jeśli zajdzie taka potrzeba umówimy się na osobistą wizytę w miejscu montażu. Ułatwi to nam odpowiednie dopasowanie systemu klimatyzacji do Twoich potrzeb i pozwoli przygotować dokładny kosztorys całego montażu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Łańcucie

Jak przebiega montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja łańcut z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Łańcut. Profesjonalnie zadbamy o Twoją klimatyzację

Nieprawidłowo serwisowana klimatyzacja lub jej brak może doprowadzić do problemów z jednostką chłodzącą, lub jej całkowitej awarii. Zgodnie z zaleceniami producentów, serwis klimatyzacji powinno się przeprowadzać regularnie, minimum raz w roku, zanim zaczniemy jej intensywnie używać. Głośna pracy jednostki, nieprzyjemny zapach wydobywający się urządzenia, nieszczelności, kapiąca woda lub całkowite unieruchomienie jednostki to sygnały, których nie należy lekceważyć i jak najszybciej umówić się na serwis klimatyzacji. Przeprowadzony przez nas serwis klimatyzacji Łańcut polega na:

  • dokładnym oczyszczeniu jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianie lub wyczyszczeniu wbudowanych filtrów,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji freonem.

Przeprowadzona w ten sposób konserwacja poprawi funkcjonowanie i wydajność jednostki, a ty będziesz mógł znowu cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem przez kolejne miesiące. Zdarzają się niestety także przypadki, w których sam serwis nie wystarczy. Konieczna jest diagnoza usterki oraz jej naprawa lub wymiana podzespołów. Specjaliści w Energoklima doskonale znają się na swojej pracy i szybko wyeliminują każdą usterkę. Zapraszamy do kontaktu z nami odpowiednio wcześnie, aby nie dopuścić do awarii klimatyzacji!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

W Łańcucie bardzo popularne rozwiązania typu split instalujemy w domach a także niewielkich mieszkaniach. Efekty naszej pracy można zobaczyć poniżej. Jesteśmy w stanie wykonać system chłodniczy praktycznie wszędzie.

Rozważasz montaż lub serwisu klimatyzacji? Skontaktuj się z nami

Jesteśmy na rynku pd kilkunastu lat i wypracowaliśmy sobie renomę solidnej i pewnej firmy, która zna się na tym, co robi. Od lat pomagamy tworzyć nowoczesne i ekologiczne domy, wyposażone w technologie poprawiające komfort mieszkania i życia. Klimatyzacja to jeden z tych elementów, które poprawiają nasz komfort cieplny i bez, których obecnie wielu ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania. Wiele naszych usług obejmuje m.in. montaż, serwis oraz naprawę klimatyzacji. Wszystko w jednym miejscu dla Twojej wygody oraz bezpieczeństwa.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową. Odpowiemy na Twoje pytania oraz wątpliwości. Zachęcamy do odwiedzenia także naszego bloga, w którym znajdziecie dużo przydatnych informacji!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.