KlimatyzacjaPrzyszów. Nowoczesne rozwiązania stworzone dla Twojego domu

Z roku na rok pogoda w Polsce coraz bardziej zaskakuje. Zima potrafi być naprawdę surowa, natomiast w lecie temperatury często sięgają 40 stopni Celsjusza. Na szczęście nowoczesna klimatyzacja Przyszów, którą możemy zamotnować w twoim domu, pozwoli Ci szybko zaznać kojącego ochłodzenia. Podjęcie decyzji o umieszczeniu klimatyzacji we własnym domu to świetny pomysł. Upały już nigdy więcej nie przeszkodzą Ci podczas codziennej pracy – będziesz pełen sił i energii przez cały ten gorący czas. Klimatyzacja domowa sprawi, że nie będziesz chciał opuszczać swoich czterech kątów w upalne dni. Skontaktuj się z naszym doradcą, odpowie na wszystkie twoje pytania i pomoże w wyborze odpowiedniej jednostki chłodzącej.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Przyszów. Szybko, sprawnie i profesjonalnie!

W praktycznie każdym miejscu publicznym spotykamy się z instalacjami chłodzącymi. Klimatyzacja Przyszów jest wybawieniem przed wysokimi temperaturami, które mogą być bardzo niezwykle niebezpieczne dla naszego zdrowia. Nowoczesne klimatyzatory, nie kosztują już fortuny, dlatego coraz więcej polaków może sobie pozwolić na montaż klimatyzacji Przyszów w swoim domu lub mieszkaniu.
Rozwiązanie tego typu świetnie sprawdza się w domowych warunkach. Klimatyzator chłodzi powietrze, a także oczyszcza je z zanieczyszczeń. Poza tym może je ogrzewać w chłodniejszym okresie. Mając pełną kontrolę nad temperaturą w domu, możemy w przyjemnych warunkach spędzać w nim czas. Montaż klimatyzacji Przyszów przeprowadzamy po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin i uzgodnieniu wszystkich niezbędnych szczegółów. Cały układ wykonujemy przy pomocy urządzeń sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Dlatego możemy zapewnić Ci długą i bezawaryjną pracę tych urządzeń, abyś mógł cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem w swoim domu.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Przyszowie

Krok po kroku, przedstawiamy jak wygląda montaż klimatyzacji Przyszów

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Przyszów z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Przyszów - profesjonalnie zajmiemy się Twoim urządzeniem

Regularny serwis klimatyzacji Przyszów sprawi, że urządzenie nie zawiedzie Cię, kiedy będziesz go najbardziej potrzebować. Przeprowadzany przynajmniej dwa razy w roku serwis warto zlecić doświadczonej firmie. Fachowcy z Energoklima przeprowadzą dokładny serwis klimatyzacji Przyszów, w którego trakcie wykonają m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Zabiegi wykonane przez nas w trakcie przeglądu, zapewnią prawidłowe działanie i wydajną pracę klimatyzatora na kolejne miesiące. Warto więc zadbać o serwis klimatyzacji Przyszów odpowiednio wcześnie, aby nie być zaskoczonym w momencie, kiedy przestanie poprawnie pracować.
Zapraszamy do kontaktu z nami!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja Przyszów sprawdzi się także w twoim domu. Do tej pory zainstalowaliśmy kilkadziesiąt systemów klimatyzacji w Przyszowie i jego okolicach. Zobacz sam, co potrafimy!

Jesteś mieszkańcem Przyszowa? Interesuje Cię klimatyzacja w domu?

Montaż klimatyzacji warto zlecić profesjonalnej ekipie z wieloletnim doświadczeniem. Od prawidłowego zamontowania urządzeń zależy ich wydajność oraz efektywność chłodzenia. Bezpośrednio wpłynie to nasz poziom zadowolenia i termiczny komfort. Specjaliści z Energoklima to ekipa z wieloletnim doświadczeniem. Pomogą przy wyborze urządzeń, zaprojektują cały system, wycenią i sprawnie go zamontują. Dzięki nam montaż klimatyzacji Przyszów w Twoim domu przebiegnie bezproblemowo.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat klimatyzacji, odwiedź nasz blog lub skontaktuj się z nami telefonicznie, lub poprzez formularz! Zapraszamy!

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.