instalacje-fotowoltaiczne-rzeszow-energoklima.jpg instalacje-fotowoltaiczne-energoklima.jpg montaz-instalacji-fotowoltaicznej-rzeszow-przez-fachowca.jpg

2023-01-11

Instalacja fotowoltaiczna w Rzeszowie

Fotowoltaika to najpopularniejsze źródło odnawialnej energii elektrycznej. Instalacja fotowoltaiczna Rzeszów wykonana przez nas zespół trafiła na dach budynku gospodarczego naszego klienta. Zobacz, jak wykonaliśmy zleconą nam pracę.

Instalacja fotowoltaiczna Rzeszów na dachu budynku gospodarczego

Tym razem odwiedziliśmy stolicę podkarpacia, gdzie mieliśmy przeprowadzić montaż fotowoltaiki o największej możliwej mocy w gospodarstwie domowym. Pan Radosław ze względu na sporą ilość pustego miejsca na dachu budnyku gospodarczego, właśnie tam postanowił, że znajdzie się instalacja fotowoltaiczna Rzeszów. Ze względu na niewielki kąt nachylenia dachu, musieliśmy wykonać tam odpowiedni metalowy stelaż, nachylony pod właściwym kątem i skierowany w południowo — zachodnim kierunku.

Jak przebiega montaż całej instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna Rzeszów, którą wykonaliśmy miała największą możliwą moc do wykonania dla gospodarstwa domowego. Z tego względu montaż całego systemu trwał 2 dni robocze. W pierwszym dniu przygotowaliśmy metalowe stelaże, na które miały trafić panele już następnego dnia. W kolejnym dniu rozpoczęliśmy montaż paneli, łączenie okablowania i instalacja zabezpieczeń elektrycznych z falownikiem. Całość prac przebiegła bez większych problemów i drugiego dnia przekazaliśmy wszystkie niezbędne dokumenty i certyfikaty naszemu klientowi. Teraz trzeba zgłosić instalację u dostawcy prądu. Po zmianie licznika na dwukierunkowy można uruchomić całą instalację i rozpocząć produkcję prądu.
Jeśli chcesz dowiedzieć się dokładnie, jak działa fotowoltaika, przeczytaj przygotowany przez nas artykuł.

Myślisz nad inwestycją w instalację fotowoltaiczną Rzeszów?

Z naszą pomocą to bajecznie proste! Fotowoltaika Rzeszów jest najpopularniejszym OZE w naszym kraju, dlatego warto ją wykorzystać na włąsne potrzeby. Fotowoltaika na stelażu umieszczona na budynku gospodarczym lub gruncie spełni swoje zadanie w 100%. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w doborze mocy oraz wyborze odpowiedniego miejsca montażu.

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Pracujemy na terenie trzech województw

Każdego dnia nasze ekipy montażowe pracują w różnych częściach regionu, więc możliwe, że pracujemy także w twojej okolicy. Spotkasz nas na terenie województwa podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Bezpłatnie dojeżdżamy i wykonujemy świadczone przez nas usługi. Jeśli nie jesteś pewien czy dojedziemy do twojej miejscowości, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Skorzystaj z naszych usług i zamów wycenę całej instalacji

Od 14 lat istniejemy i prężnie działamy na lokalnym rynku. Montujemy w domach naszych klientów nowoczesne rozwiązania ułatwiające ich życie. Z pomocą Energoklima wyposażysz swój dom w pompę ciepła, klimatyzację oraz fotowoltaikę. Przykładamy ogromny nacisk na jakość naszych usług i zawsze służymy pomocą i dobrą radą. Wykorzystaj nasze doświadczenie i zapytaj o darmową wycenę każdego z tych rozwiązań. Stwórz nowoczesny i komfortowy dom, o którym marzysz.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.