sposoby-montazu-paneli-fotowoltaicznych-energoklima1.jpg sposoby-montazu-paneli-fotowoltaicznych-energoklima-2.jpg sposoby-montazu-paneli-fotowoltaicznych-energoklima-3.jpg

2023-02-05

Nietypowe sposoby montażu paneli fotowoltaicznych

Instalacja paneli słonecznych to zazwyczaj sporych rozmiarów powierzchnia, która może służyć nie tylko do produkcji energii. Nietypowe i pomysłowe sposoby montażu paneli fotowoltaicznych mogą przynieść Ci dodatkowe korzyści. Jeden z takich sposób mieliśmy okazję montować u naszego klienta.

Wiata samochodowa przykryta panelami fotowoltaicznymi

Jedno z najciekawszych rozwiązań, które do tej pory mieliśmy okazję wykonać. Jeden z naszych klientów wpadł na pomysł postawienia wiaty na swoje samochody. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie sposób jej wykonania. Stalowa konstrukcja nachylona pod niewielkim kątem miała mieścić dwa samochody. Zamiast standardowego zadaszenia miała zostać przykryta w pełni działająca instalacją fotowoltaiczną.
Dzięki temu pomysłowemu rozwiązaniu klient zyskał dwa miejsca garażowe oraz instalację fotowoltaiczną, która jest praktycznie niewidoczna.

Jak przebiegł montaż całego "garażu"?

Cały montaż udało się nam wykonać w ciągu dwóch dni roboczych. Zaczęliśmy od przygotowania i postawienia całej stalowej konstrukcji. W kolejnym dniu, kiedy stelaż był gotowy, rozpoczęliśmy montowanie paneli fotowoltaicznych, zabezpieczeń elektrycznych oraz falownika. Ponieważ przewód do listwy zasilającej dom w prąd był wcześniej przygotowany, pozostało nam tylko odpowiednie jego podłączenie do falownika. Wszystko poszło sprawnie i co najważniejsze zyskaliśmy kolejnego zadowolonego klienta.

Masz pomysł na nietypowy sposób montażu paneli fotowoltaicznych?

Z naszą pomocą to możliwe! Fotowoltaika Jastkowice jest najpopularniejszym OZE w naszym kraju, dlatego nie warto z niej rezygnować, nawet jeśli nie masz możliwości jej montażu na dachu. Fotowoltaika montowana na gruncie czy w inny nietypowy sposób, spełni swoje zadanie w 100%. Wykorzystaj więc swoją wyobraźnię, a my pomożemy Ci wcielić w życie twój pomysł. Skontaktuj się z nami.

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Pracujemy w Twojej okolicy

Każdego dnia świadczymy nasze usługi w różnych częściach naszego regionu. Nowoczesne instalacje, które montujemy w domach naszych klientów, poprawiają komfort życia oraz obniżają koszty związane z utrzymaniem domu. Nowoczesne pompy ciepła czy klimatyzacja nie mają przed nami żadnych tajemnic. Zapytaj o kompleksową ofertę na wszystkie świadczone przez nas usługi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

14 lat istnienia firmy na rynku pozwoliło nam zdobyć ogromną ilość doświadczenia i wyszkolić zespół fachowców. Dzięki temu możemy udzielić 100% gwarancji na świadczone przez nas usługi i montowane urządzenia. W Energoklima dużą uwagę przywiązujemy do jakości, terminowości oraz zadowolenia klienta z naszych usług. Sprawdź nasze możliwości!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.