klimatyzator-scienny-AUX-energoklima1.jpg jednostka-zewnetrzna-klimatyzatora-sciennego-aux-energoklima.jpg

2023-03-13

Klimatyzator ścienny AUX w systemie split

Nowy 2023 rok według długoterminowych prognoz zapowiada się równie gorąco jak ubiegły rok. Dlatego, już teraz warto pomysleć o klimatyzacji w mieszkaniu, domu lub firmie. Klimatyzator ścienny AUX o mocy od 2,9 kW do 7,3 kW (w zależności od modelu) doskonale sprawdzi się we wszystkich tych miejscach. Z zalet tego klimatyzatora pozstanowiło skorzystać dwóch naszych klientów, u których przeprowadziliśmy montaż zestawów split wyposażonych w jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną marki AUX.

Montaż klimatyzatora ściennego Aux

Dla Pana Marcina i pani Moniki liczyła się wysoka klasa energetyczna urządzenia chłodzącego i łatwość w obsłudze. Nie bez znaczenia była tu funkcja sterowania przez aplikację, na której zależało obydwojgu naszych klientów. Montaż klimatyzatora ściennego Aux wykonaliśmy u naszych klientów tego samego dnia. Klimatyzacja Kielce firmy Aux to świetne urządzenia, które mogą poszczycić się dużą niezawodnością. Ich montaż przebiegł sprawnie i bez większych problemów. Praca wymagała od nas przewiercenia się przez ścianę i poprowadzenia wszystkich niezbędnych przewodów pomiędzy dwoma jednostkami. Ponieważ odległość między nimi była mniejsza niż 4 metry, wszystko wykonaliśmy niezwykle szybko. Po skończonej pracy pokazaliśmy naszym klientom, jak działa klimatyzacja, jak nią poprawnie sterować i na co zwracać uwagę w codziennym użytkowaniu. Kolejna wizyta u Pani Moniki i Pana Marcina za pół roku. Przeprowadzimy zalecany przez producenta serwis i kontrolę urządzeń. Na tą chwilę klimatyzacja jest gotowa na nadchodzące upały.

Zastanawiasz się nad wyborem klimatyzatora? W naszej ofercie znajdziesz m.in. klimatyzator ścienny Aux

W swojej stałej ofercie mamy setki klimatyzatorów o różnej mocy, kolorze i od różnych producentów. Większość z nich jest dostępna od ręki. Więc szybko i sprawnie dzięki naszej ekipie montażowej może trafić do twojego domu, mieszkania lub firmy. Współpracujemy ze sklepem i hurtownią klimatyzacji.

, której jesteśmy jedną z dwóch firm, zajmujących się montażem klimatyzacji. Odwiedź stronę i sprawdź cenę oraz parametry dostępnych modeli. Klimatyzator ścienny Aux również znajdziesz ofercie sklepu.

Kliknij, aby otrzymać ofertę

Działamy lokalnie. Sprawdź, czy także w Twojej okolicy

Nasze samochody możesz spotkać na terenie trzech sąsiadujących ze sobą województw: podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Każdego dnia jesteśmy gdzie indziej i odwiedzamy zarówno duże miasta jak Stalowa Wola, Rzeszów, Tarnobrzeg czy małe miasteczka na trasie do tych miast.

Nasza szeroka oferta nowoczesnych rozwiązań obejmuje także montaż pomp ciepła, fotowoltaiki, a także innych specjalistycznych instalacji domowych. Na lokalnym rynku działamy od kilkunastu lat i wyróżniamy się jakością, terminowością i szybkością działania. Przekonaj się sam!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W czasie istnienia naszej firmy zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia oraz setki zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. W Energoklima dużą uwagę przywiązujemy do jakości naszych usług. Pomagając i doradzając w wyborze klimatyzatora, zawsze oferujemy urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów, na których wiemy, że się nie zawiedziesz. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się chłodem w upalne i ciepłem w chłodne dni. Jeśli przekonaliśmy Cię do skorzystania z naszych usług, odezwij się do nas w wygodny dla Ciebie sposób!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.