klimatyzacja-aux-do-domu-w-systemie-multisplit1.jpg klimatyzator-aux-jednostka-zewnetrzna-mocnaklima.jpg klimatyzator-aux-energoklima.jpg

2023-06-14

Klimatyzator Ścienny Aux Halo

Lato rozpoczęło się na dobre, i mnóstwo klientów szuka na ostatnią chwilę szybkiego sposobu na ochłodzenie się poprzez montaż klimatyzacji do mieszkania oraz domu. Nasze jedno z wielu zleceń w ostatnim czasie wykonaliśmy na terenie Rzeszowa. Dla naszego klienta przeprowadziliśmy montaż klimatyzatora ściennego AUX Halo o mocy 7,3 kW. Dwa urządzenia tej marki trafiły do dwóch różnych pomieszczeń na parterze i piętrze budynku. Montaż klimatyzacji Rzeszów rozpoczęliśmy od dokładnego wyznaczenia miejsc montażu urządzeń. Wybraliśmy lokalizacje, które gwarantowały najbardziej efektywne rozprowadzanie chłodnego powietrza.

Zestaw klimatyzacji Aux

Sprawdź cenę w sklepie

Jak przebiegła praca przy klimatyzacji ściennej Aux

Jednostki zewnętrzne klimatyzacji trafiły na zewnątrz budynku w miejscach zapewniającym odpowiednią cyrkulację powietrza. Po zakończeniu tych prac przystąpiliśmy do montażu jednostek wewnętrznych. Podczas instalacji przewodów łączących jednostki, dbaliśmy o to, aby były one odpowiednio izolowane i ukryte, aby nie zakłócały estetyki wnętrza. Po zakończeniu montażu przeprowadziliśmy szczegółowe testy funkcjonalności, aby upewnić się, że klimatyzator ścienny AUX działa poprawnie i efektywnie. Po skończonej pracy pokazaliśmy klientowi, jak działa klimatyzacja, jak nią poprawnie sterować i na co zwracać uwagę w codziennym użytkowaniu. Kolejne nasze odwiedziny w tym miejscu zaplanowaliśmy po skończeniu sezonu letniego. Przeprowadzimy wówczas zalecany przez producenta serwis i kontrolę urządzeń.

Szukasz pomocy w wyborze klimatyzacji ściennej marki Aux? Odezwij się do nas

Doradzimy Ci i przygotowujemy projekt oraz wycenę całego systemu klimatyzacji. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Wspólnie wybierzemy odpowiednie jednostki dopasowane do twoich potrzeb i dostępnego budżetu.

Kliknij, aby otrzymać ofertę

Działamy w Twojej okolicy

Możesz nas spotkać na terenie trzech sąsiadujących ze sobą województw: podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Każdego dnia jesteśmy gdzie indziej i odwiedzamy różne miejscowości.

Nasza szeroka oferta nowoczesnych rozwiązań obejmuje także montaż pomp ciepła, fotowoltaiki, a także innych specjalistycznych instalacji domowych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Istniejemy i działamy na lokalnym rynku już ponad 14 lat. Wyszkoliliśmy zespół fachowców, przed którymi klimatyzacja nie ma żadnych tajemnic. W tym czasie zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia oraz setki zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. W Energoklima dużą uwagę przywiązujemy do jakości naszych usług, terminowości oraz ogólnego zadowolenia klienta. Pomagając w wyborze klimatyzatora, zawsze oferujemy tylko urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów, abyś mógł cieszyć się chłodnym i również ciepłym powietrzem przez długie lata. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i podoba Ci się to, co robimy, skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy odpowiednią klimatyzację do Twojego domu lub mieszkania.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.