montaz-klimatyzacji-toshiba-seyia-energoklima1.jpg klimatyzator-toshiba-seya-lezajsk-energoklima.jpg klimatyzator-toshiba-seya-montaz-na-balkonie-energoklima.jpg

2023-06-29

Klimatyzator Toshiba Seiya 2

Klimatyzator Toshiba Seiya o mocy 5 kW to energooszczędny, wydajny oraz wyposażony w bogate możliwości sterowania model. Niewielka masa jednostki, cicha praca, możliwość chłodzenia i ogrzewania to największe atuty, które przekonały naszego klienta do jej wyboru. Zanim jednak wykonaliśmy montaż klimatyzacji, przeprowadziliśmy z klientem dokładny wywiad w jego mieszkaniu oraz zasugerowaliśmy optymalne miejsce jej instalacji.

Klimatyzator Toshiba Seiya — mocny i w dobrej cenie

Klimatyzacja w bloku jest często niezbędna, zwłaszcza jeśli nasze mieszkanie jest skierowane w stronę południową. Nasz klient zdecydował się na montaż klimatyzatora Toshiba Seiya, którego parametry oraz cena zdecydowanie mu odpowiadały.

Zestaw klimatyzacji Toshiba

Sprawdź cenę w sklepie

Klimatyzacja Leżajsk w mieszkaniu Pana Zbyszka będzie służyć zarówno do chłodzenia, jak i do okazjonalnego dogrzewania. Dzięki temu temperatura panująca wewnątrz lokalu zawsze będzie pod kontrolą.

Montaż systemu działającego w systemie split rozpoczęliśmy od przygotowania otworów w ścianach i poprowadzenia wszystkich niezbędnych przewodów. Jednostka wewnętrzna trafiła do pokoju połączonego z balkonem, na którym zamontowaliśmy jednostkę zewnętrzną. Szybko i sprawnie wykonaliśmy połączenia między urządzeniami, a następnie sprawdziliśmy szczelność całego układu. Całość zajęła nam niecały dzień.

Mieszkasz w bloku? Chcesz zainstalować klimatyzację?

Musisz pamiętać, że blok należy zazwyczaj do wspólnoty mieszkaniowej. Wymaga to więc zapoznania się z regulaminem wspólnoty i dopełnienia wszystkich niezbędnych formalności przed montażem klimatyzacji. Dowiedz się więcej na ten temat z naszego artykułu:

Formalności masz za sobą? Skontaktuj się z nami! Doradzimy Ci i przygotowujemy projekt oraz wycenę całego systemu klimatyzacji. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Wspólnie wybierzemy odpowiednie jednostki dopasowane do twoich potrzeb i dostępnego budżetu.

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Działamy w Twojej okolicy

Pracujemy lokalnie na terenie województwa podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Każdego dnia jesteśmy gdzie indziej.

Z naszą pomocą zamontujesz w swoim domu nie tylko klimatyzację, ale także pompę ciepła, fotowoltaikę, czy inne specjalistyczne instalacje domowe. Zobacz w czym, możemy Ci pomóc!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W trakcie 14 lat istnienia wyszkoliliśmy zespół fachowców, przed którymi klimatyzacja oraz inne nowoczesne domowe rozwiązania nie mają żadnych tajemnic. Zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia oraz setki zadowolonych klientów, którzy regularnie wracają i korzystają z naszych usług. W Energoklima dużą uwagę przywiązujemy do jakości naszych usług, terminowości oraz ogólnego zadowolenia klienta. Pomagając w wyborze klimatyzatora, zawsze oferujemy tylko urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów, abyś mógł cieszyć się chłodnym lub ciepłym powietrzem przez długie lata. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i podoba Ci, się to co robimy, skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy odpowiednią klimatyzację do Twojego domu lub mieszkania.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.