montaz-klimatyzacji-AUX-Q-Smart-Premium-mocnaklima1.jpg montaz-klimatyzatora-split-AUX-Q-Smart-Premium-mocnaklima.jpg

2023-07-27

Montaż Klimatyzatora AUX Q-Smart Premium

Klimatyzacja domowa staje się coraz bardziej popularna, a nasz ostatni montaż klimatyzatora AUX Q-Smart Premium zrealizowaliśmy w Kolbuszowej. Klientka, Pani Maria, wybrała ten model ze względu na jego energooszczędność, inteligentne funkcje i elegancki design, który perfekcyjnie wpasował się w styl jej domu.

Wybór lokalizacji i przygotowanie do montażu klimatyzatora

Montaż klimatyzatora AUX Q-Smart Premium rozpoczęliśmy od dokładnej oceny miejsca instalacji i przygotowania niezbędnych materiałów do montażu. Miejsce instalacji jednostki wewnętrznej było w odległości mniejszej niż 3 m od jednostki zewnętrznej. Nasza ekipa montażowa przeprowadziła przewody łączące jednostki przez ścianę. Montaż klimatyzatora AUX Q-Smart Premium przebiegł bez problemu i w kilka godzin. Ostatni etap montażu to szereg testów i kontroli mających na celu potwierdzenie prawidłowego działania sprzętu. Po ich zakończeniu przedstawiliśmy Pani Marii jak działa klimatyzacja, jak nią poprawnie sterować i na co zwracać uwagę w codziennym użytkowaniu.

Zestaw klimatyzacji Aux Q-Smart Premium

Sprawdź cenę w sklepie

Chciałbyś mieć klimatyzator AUX Q-Smart Premium w swoim domu? Odezwij się do nas

Przygotujemy dla Ciebie wycenę i doradzimy który model klimatyzatora AUX Q-Smart Premium będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Kliknij, aby otrzymać ofertę

Działamy także w Twojej okolicy

Obszar naszego działania obejmuje sąsiadujące części województw podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. W promieniu około 100 km od Stalowej Woli jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi. Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań, w tym montaż klimatyzacji, fotowoltaiki, pompy ciepła oraz innych grzewczych instalacji domowych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Energoklima to firma z ponad 14-letnim doświadczeniem na rynku. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem specjalistów, dla których nowoczesne rozwiązania domowe nie mają żadnych tajemnic. Przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych usług, terminowości oraz przede wszystkim do satysfakcji klienta. Dlatego większość naszych klientów wraca do nas ponownie.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.