jb-stal-monterzy.jpg jb-stal-montaz.jpg jb-stal-monitoring-hali.jpg jb-stal-widok-z-kamer.jpg jb-stal-alarm.jpg

2022-07-05

Montaż monitoringu w firmie JB Stal

Jb Stal to firma świadcząca usługi profesjonalnej obróbki metali, usługi spawalnicze i piaskowanie.
Otrzymane przez nas zlecenie polegało na wykonaniu kompletnego systemu monitoringu oraz zabezpieczeń alarmowych. Połączenie tych dwóch rozwiązań jest niezbędnym elementem każdej nowoczesnej firmy, która dba o bezpieczeństwo pracowników oraz przedmiotów znajdujących się na terenie prowadzenia działalności. Praca w nowej hali produkcyjnej wymagała od nas dużej ostrożności ze względu na wysokość, na której umieszczaliśmy kamery i czujniki ruchu. Nasi instalatorzy jednak nie wystraszyli się zadania i wykonali całe zlecenie bezpiecznie i zgodnie z projektem.

Przebieg prac montażowych w firmie Jb Stal

Pojawiliśmy się na terenie firmy wcześnie rano, niedługo po jej otwarciu. Po wstępnych oględzinach i zapoznaniu się z wcześniej przygotowanym projektem nasi chłopcy rozplanowali plan działania i zabrali się do pracy. W pierwszej kolejności zajęli się montażem szafy typu Rack, do której trafiły wszystkie niezbędne elementy całej instalacji. W kolejnym kroku rozprowadzili okablowanie do wszystkich punktów zaznaczonych na projekcie. Na końcu każdego punktu znalazł się czujnik ruchu lub kamera HK Vision HD skierowania w odpowiednim kierunku. Dzięki odpowiedniemy ustawieniu kamer można obserwować praktycznie cały plac Jb Stal na przygotowanym do tego celu monitorze. Całe zlecenie przebiegło sprawnie i nie przysporzyło nam większych trudności. Kolejny zadowolony klient może cieszyć się bezpieczeństwem na terenie swojej firmy!

Szukasz firmy, która profesjonalnie wykona monitoring w Twoim domu lub firmie?

Monitoring Stalowa Wola wykonujemy od ponad 10 lat. W tym czasie wykonaliśmy setki systemów, które chronią i zapewniają bezpieczeństwo w domach i firmach naszych klientów. Zdobyte doświadczenie możemy wykorzystać także w twojej firmie lub gospodarstwie domowym. Jeśli więc szukasz zespołu profesjonalistów do tego zadania, to świetnie trafiłeś.

Na jakim obszarze prowadzimy nasze działania

Wszystkie nasze usługi świadczymy na terenie trzech sąsiadujących województw: podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Regularnie odwiedzamy największe miasta, jak i te mniejsze. Wykonujemy domowe instalacje, montujemy fotowoltaikę, pompy ciepła czy klimatyzację. Dlatego, jeśli mieszkasz na terenie obszaru naszego działania, nie ma problemu, abyśmy wykonali je dla Ciebie.

Dlaczego warto zaufać specjalistom z Energoklima

W Energoklima przez kilkanaście lat działalności zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia oraz wyszkoliliśmy specjalistów, którzy zajmują się doradztwem i montażem w różnych nowoczesnych, domowych rozwiązaniach. Pomagamy w wyborze i instalujemy tylko sprawdzone urządzenia, renomowanych producentów. Jasne zasady współpracy i gwarancja jakości to pewność, że wykonane przez nas usługi będą sprawnie działać przez najbliższe lata. Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób i zapytaj o interesujący Cię nowoczesny system!

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.