energoklima-montaz-klimatyzacji-aux-2.jpg energoklima-montaz-klimatyzacji-aux-3.jpg energoklima-montaz-klimatyzacji-aux.jpg energoklima-montaz-klimatyzacji-aux-4.jpg energoklima-klimatyzator-aux.jpg

2022-07-14

Instalacja klimatyzatora Aux 5,2 kW

Upalne dni w tym roku szczególnie dają się nam we znaki. Mnóstwo klientów szuka na ostatnią chwilę szybkiego sposobu na ochłodzenie się poprzez montaż klimatyzatora mieszkaniowego. Niestety nie wszystkie zlecenia jesteśmy w stanie zrealizować. Pani Karolina jednak miała to szczęście i teraz może cieszyć się zamontowaną przez nas klimatyzacją firmy Aux o mocy 5,2 kW. Dla naszej klientki najważniejsza była przystępna cena urządzenia oraz możliwość sterowania przez aplikację z użyciem sieci wi-fi. Po zaproponowaniu kilku opcji do wyboru wybór padł na klimatyzator Aux. Umówiliśmy się więc na montaż i z całym potrzebnym sprzętem w ciągu tygodnia zjawiliśmy się w domu Pani Karoliny. Montaż klimatyzacji Tomaszów Lubelski rozpoczęliśmy od oględzin miejsca montażu, a następnie zabraliśmy się do pracy.

Jak przebiegła praca przy klimatyzacji Aux

Klimatyzacja u Pani Karoliny została wykonana przez nas w ciągu jednego dnia bez żadnych niespodzianek i problemów. Praca wymagała od nas przygotowania otworów na wylot oraz wykucia bruzd na miedziane przewody, oraz przewody elektryczne. Poprowadziliśmy także rurkę odprowadzającą skropliny w okolice odpływu kanalizacyjnego umywalki. Było to niezbędne ze względu na miejsce montażu jednostki wewnątrz budynku. Po skończonej pracy pokazaliśmy klientce, jak działa klimatyzacja, jak nią poprawnie sterować i na co zwracać uwagę w codziennym użytkowaniu. Kolejna wizyta u Pani Karoliny za pół roku. Przeprowadzimy zalecany przez producenta serwis i kontrolę urządzeń.

Szukasz pomocy w wyborze klimatyzacji? Odezwij się do nas

Fachowo doradzimy Ci i przygotowujemy projekt całego systemu klimatyzacji. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości dotyczące klimatyzacji. Wspólnie wybierzemy odpowiednią jednostkę dopasowaną do twoich potrzeb i budżetu.

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Jesteśmy w Twojej okolicy

Nasze samochody możesz spotkać na terenie trzech sąsiadujących ze sobą województw: podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Każdego dnia jesteśmy gdzie indziej i odwiedzamy zarówno duże miasta jak Stalowa Wola, Rzeszów, Tarnobrzeg czy małe miasteczka jak Jeżowe i Grębów.

Nasza szeroka oferta nowoczesnych rozwiązań obejmuje także montaż pomp ciepła, fotowoltaiki, a także innych specjalistycznych instalacji domowych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Istniejemy i działamy na lokalnym rynku już ponad 14 lat. W tym czasie zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia oraz setki zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. W Energoklima dużą uwagę przywiązujemy do jakości naszych usług, terminowości oraz ogólnego zadowolenia klienta. Pomagając w wyborze klimatyzatora, zawsze oferujemy tylko urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów, abyś mógł cieszyć się chłodnym powietrzem przez długie lata. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i podoba Ci się, to co robimy, skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy odpowiednią klimatyzację do Twojego domu lub mieszkania.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.