klimatyzacja-gree-35-kw1.jpg montaz-klimatyzacji-gree-35kw.jpg

2022-06-27

Klimatyzacja Gree 3,5 kw do mieszkania

Czerwiec w tym roku szczególnie dał się nam we znaki i był jednym z najcieplejszych czerwców ostatnich lat. Z tego też powodu mamy masę pracy - każdy szuka skutecznego sposobu na ochłodę w swoim domu. Wiatraki i przenośne klimatyzatory są tymczasowym rozwiązaniem, dlatego jedynym i słusznym wyborem jest klimatyzacja Stalowa Wola. Pan Jacek na co dzień mieszkający w bloku zdecydował się na zakup i montaż klimatyzacji Gree o mocy 3,5 kW. Klimatyzacja w bloku o takiej mocy w zupełności wystarczy do mieszkania o powierzchni 40 m2. Tydzień po zaakceptowaniu naszej wyceny, zjawiliśmy się w mieszkaniu pana Jacka i przystąpiliśmy do montażu.

Montaż klimatyzacji Gree - przebieg prac

Pracę rozpoczęliśmy od ustalenia miejsca montażu jednostki zewnętrznej oraz wewnętrznej. Ze względu na sporą przestrzeń na balkonie klient zdecydował się na ustawienie jednostki zewnętrznej bezpośrednio na podłodze. Jednostka wewnętrzna trafiła na ścianę w salonie w odległości około 4 m od jednostki zewnętrznej. Po wykuciu korytek na niezbędne przewody oraz przewierceniu się przez ścianę połączyliśmy ze sobą obydwa urządzenia. Wykonany test szczelności, przeszedł pomyślnie, więc mogliśmy napełnić system czynnikiem chłodzącym, a następnie uzupełnić bruzdy masą szpachlową. Całość prac przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo. Zanim opuściliśmy mieszkanie pana Jacka, wytłumaczyliśmy mu jak działa klimatyzacja i jak należy obsługiwać klimatyzację Gree. Dzięki temu już tego samego dnia nasz klient mógł cieszyć się chłodnym powietrzem w remontowanym mieszkaniu.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze klimatyzacji?

Każdy zna się na swoim fachu i ciężko jest znać się na wszystkim, dlatego wybór klimatyzacji może być ciężki dla laika. Warto więc wybrać pewną firmę, która o klimatyzacji wie wszystko i doskonale potrafi doradzić i przeprowadzić montaż. Wybierając nasze usługi, otrzymasz fachową pomoc w wyborze urządzeń i uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Przygotujemy kompletną wycenę całego systemu klimatyzacji, a następnie wykonamy go w Twoim domu. Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Na jakim obszarze działamy

Wszystkie nasze usługi świadczymy na terenie trzech sąsiadujących województw: podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Regularnie instalujemy klimatyzację w Rzeszowie czy Tarnobrzegu, w blokach oraz domach jednorodzinnych. Dlatego, jeśli mieszkasz na terenie obszaru naszego działania, nie ma problemu, abyśmy wykonali klimatyzację, pompę ciepła czy fotowoltaikę u Ciebie. Zobacz, jakie jeszcze domowe instalacje możesz nam zlecić.

Dlaczego nasza firma jest godna zaufania?

W Energoklima działamy od ponad 10 lat, montując urządzenia chłodzące renomowanych marek. Przez ten czas zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia oraz wyszkoliliśmy specjalistów, którzy zajmują się doradztwem i montażem klimatyzacji. Pomagamy w wyborze całego systemu dopasowanego do posiadanego budżetu. Instalujemy tylko sprawdzone urządzenia, których jesteśmy pewni, że nie zawiodą przy prawidłowym użytkowaniu. Jasne zasady współpracy i gwarancja jakości to pewność, że wykonana przez nas klimatyzacja nigdy Cię nie zawiedzie.
Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.