IMG_20200806_122740-11.jpg klimatyzacja-rotenso.jpg

2022-06-11

Montaż klimatyzacji Rotenso

Dobra i sprawnie działająca klimatyzacja to duże udogodnienie w trakcie upalnych dni w ciągu roku. Nasz klient zdecydował się wyposażyć swój dom w Pysznicy w to rozwiązanie. Szukając odpowiedniej oferty i doświadczonej ekipy, która się tym zajmie Pan Marcin trafił na naszą firmę. W trakcie pierwszego kontaktu poznaliśmy potrzeby Pana Marcina, a następnie w ciągu około 24h godzin przedstawiliśmy nasze propozycje na cały system. Klimatyzacja Rotenso, którą zaproponowaliśmy, spełniła wymagania techniczne klienta oraz mieściła się w przewidzianym na ten cel budżecie. W ciągu kolejnego tygodnia z całym potrzebnym sprzętem zjawiliśmy się w domu Pana Marcina. Montaż klimatyzacji Pysznica rozpoczęliśmy od krótkich oględzin miejsca montażu, a następnie zabraliśmy się za jej instalację.

Przebieg prac montażowych klimatyzacji Rotenso

Klimatyzacja została przez nas wykonana w ciągu jednego dnia. Klimatyzacje typu split są szybkie w montażu i nadają się do praktycznie każdego domu. Klimatyzacja w bloku również świetnie się sprawdza, jednak należy pamiętać o niezbędnych pozwoleniach i spełnieniu warunków spółdzielni. W domu Pana Marcina instalacja przebiegła sprawnie i bez niespodzianek. Jednostka zewnętrzna została zainstalowana w okolicy kotłowni w najbardziej zacienionym miejscu domu. Ścianę zewnętrzną przewierciliśmy przy użyciu specjalnej otwornicy. Przez wykonany otwór poprowadziliśmy niezbędne przewody elektryczne oraz miedziane. Wewnątrz budynku przewody poprowadziliśmy w estetycznych korytkach, prowadząc je do jednostki wewnętrznej. Po wykonanej pracy wytłumaczyliśmy klientowi, jak działa klimatyzacja i jak należy ją obsługiwać.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze klimatyzacji?

Fachowo doradzamy i przygotowujemy projekt całego systemu klimatyzacji. Nasz doradca klienta odpowie na każde Twoje pytanie i rozwieje wszystkie wątpliwości dotyczące klimatyzacji. Wspólnie wybierzemy odpowiednią jednostkę dopasowaną do twojego budżetu.

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Nasz obszar działania i oferta

Działamy na terenie trzech województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. W naszej pracy odwiedzamy zarówno duże miasta jak Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Rzeszów, jak i te mniejsze miejscowości wokół nich. Poza klimatyzacją przeprowadzamy także montaż pomp ciepła, fotowoltaiki, systemów monitoringu, rekuperacji i innych domowych instalacji.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przez kilkanaście lat działania zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia, doradzając i wykonując systemy klimatyzacji. W Energoklima stawiamy duży nacisk na jakość świadczonych przez nas usług oraz użytych materiałów i urządzeń. Doradzając naszym klientom, zawsze oferujemy tylko urządzenia sprawdzonych producentów, których jesteśmy pewni. Jeśli podoba Ci się nasza praca i chciałbyś, abyśmy to my wykonali klimatyzację w twoim domu, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście w naszej siedzibie.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.