muzeum-monitoring-sandomierz-2.jpg muzeum-monitoring-sandomierz-3.jpg muzeum-monitoring-sandomierz-4.jpg

2022-08-11

System monitoringu w Sandomierskim muzeum

Muzeum Sandomierz to kolejne miejsce, w którym mieliśmy okazję zainstalować systemu monitoringu. Zainstalowane przez nas kamery HK Vision znalazły się w każdym pomieszczeniu budynku, dzięki czemu bezpieczeństwo znajdujących się tam eksponatów będzie pod ciągłym nadzorem.

Wykonane prace montażowe w muzeum Sandomierz

Realizacja zgodnie z projektem obejmowała montaż kamer w każdym pomieszczeniu budynku. Widok z wszystkich kamer jest dostępny w jednej z szaf typu Rack, do której doprowadziliśmy całe okablowanie wraz z niezbędnym osprzętem i dyskami twardymi do zapisu nagrań. Praca przebiegła sprawnie i bez większych kłopotów. Kolejny zadowolony klient z naszej pracy!

Szukasz sprawdzonego wykonawcy, która wykona system monitoringu?

W czasie 14 lat istnienia firmy na rynku wykonaliśmy setki systemów monitorujących różnego typu obiekty. Kompleksowy monitoring Sandomierz wykonany przez nas to inwestycja w bezpieczeństwo Twojego domu lub firmy. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dla Ciebie!

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Na jakim terenie działamy

Świadczone przez nas usługi wykonujemy na terenie trzech województw: podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Przeprowadzamy montaż wszystkich niezbędnych instalacji domowych. Możesz zlecić nam montaż zarówno fotowoltaiki, pompy ciepła czy klimatyzacji, jak i instalacji elektrycznej, systemów komputerowych czy automatyki i sterowania. Kompleksowa oferta w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze!

Dlaczego warto zaufać specjalistom z Energoklima

W Energoklima możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i gronem specjalistów, którzy zajmują się doradztwem i montażem nowoczesnych rozwiązań do domu i firmy. Pomagamy w wyborze mocy urządzeń oraz przeprowadzamy profesjonalny montaż. Jasne zasady współpracy, gwarancja jakości i terminowość usług to cechy, które nas wyróżniają. Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.