klimatyzacja-aux-janow-lubelski-energoklima1.jpg montaz-klimatyzacji-aux-janow-lubelski-energoklima.jpg klimatyzacja-aux-jednostka-zewnetrzna-energoklima.jpg

2022-11-02

Klimatyzacja Aux do domu i mieszkania

Kolejny pracowity dzień za nami. Dzisiaj mieliśmy okazję pracować u dwóch klientów, którzy zdecydowali się na montaż klimatyzacji Aux pracującej w systemie split. W jednym i drugim przypadku jednostki zewnętrzne i wewnętrzne pochodziły od firmy Aux. Zobacz, jak przebiegł montaż!

Klimatyzacja Aux. Idealny klimatyzator do domu i mieszkania

Nasza ekipa otrzymała tym razem zlecenie na montaż dwóch systemów klimatyzacji w Janowie Lubelskim. Celem jest nieduży jednorodzinny dom oraz mieszkanie w bloku w trakcie remontu. Klimatyzacja Aux w domu jednorodzinnym miała trafić do salonu. Montaż był tu niezwykle prosty, ponieważ wymagał od nas jedynie przebicia się przez ścianę. Praktycznie po kilku godzinach klient mógł uruchomić klimatyzację.
Praca w remontowanym mieszkaniu wymagała od nas nieco więcej pracy. Właściciel chciał ukryć wszystkie przewody w ścianach, dlatego niezbędne bylo wykucie odpowiednich bruzd. Następnie w wykute otwory trafiło całe potrzebne okablowanie oraz rurki miedziane. Puste przestrzenie wypełniliśmy pianą montażową. Jednostka zewnętrzna trafiła na balkon mieszkania, a ponieważ mieszkanie jest nadal w remoncie, wstrzymaliśmy się z montażem jednostki wewnętrznej. Wrócimy tu znowu, jak tylko właściciel zakończy etap wykończenia ścian. Klimatyzacja do mieszkania firmy Aux to świetne rozwiązanie. Latem posłuży do chłodzenia, a zimą może być dodatkowym źródłem ogrzewania. Jeśli jesteś ciekawy jak ogrzewać klimatyzacją i czy to się opłaca, sprawdź nasz artykuł na ten temat.

Myślisz nad montażem klimatyzacji Aux?

Doskonale znamy urządzenia tej marki i możemy na ich temat powiedzieć wiele dobrego. Jeśli chcesz porozmawiać na ich temat lub urządzeń każdego innego producenta, śmiało skontaktuj się z nami. Nasz doradca pomoże Ci w wyborze oraz odpowie na każde Twoje pytanie.

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Dlaczego możesz nam zaufać i zlecić montaż klimatyzacji Aux?

W Energoklima każdego dnia od ponad 14 lat pracujemy z klimatyzatorami różnych producentów. Doskonale znamy specyfikę wszystkich tych urządzeń, które nie mają przed nami tajemnic. Nasz zespół tworzą osoby, które profesjonalnie doradzą w wyborze oraz monterzy z wieloletnim doświadczeniem. Wykonując nasze usługi, stawiamy duży nacisk ich najwyższą jakość, terminowość i dokładność.
Z naszą pomocą zainstalujesz w swoim domu także m.in. pompy ciepła czy fotowoltaikę. Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty i zapytaj o wszystkie nowoczesne domowe rozwiązania.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.