klimatyzacja-rotenso-mirai-energoklima1.jpg klimatyzacja-rotenso-energoklima.jpg klimatyzacja-rotenso-mirai-jednostka-wewnetrzna-energoklima.jpg

2022-10-09

Klimatyzacja Rotenso Mirai

Klimatyzator Rotenso Mirai należy do grupy premium wśród klimatyzatorów tej marki. Energooszczędny i wydajny klimatyzator nadaje się do chłodzenia mieszkania latem, jak i ogrzewania w zimie. Na wybór tej marki zdecydował się Pan Grzegorz, którego odwiedziliśmy w jego domu i wykonaliśmy kompletny montaż klimatyzacji w systemie split.

Klimatyzacja Rotenso Mirai do chłodzenia i ogrzewania domu

Jak każda klimatyzacja marki Rotenso służy do chłodzenia domu w upalne dni. Jednak dzięki zaawansowanej technologii inwerterowej może być także użyta do ogrzewania. Dla pana Grzegorza ogrzewanie klimatyzacją było bardzo ważną zaletą urządzenia. Ze względu na łatwość uruchomienia i niskie zużycie energii można skutecznie dogrzać dom, zwłaszcza o tej porze roku.

Cały zestaw dla pana Grzegorza składał się dwóch jednostek połączonych w systemie split. Podłączenie obydwu urządzeń było niezwykle proste. Wystarczył jeden przewiert przez ścianę. Poza tym wszystkie przewody i rurki ułożyliśmy w estetycznie wyglądających korytkach montażowych. Cały montaż przebieg szybko i już po paru godzinach można było uruchomić urządzenia.

Potrzebujesz klimatyzacji do chłodzenia i ogrzewania domu? Zainwestuj w Rotenso Mirai

Rotenso to jeden z lepszych producentów klimatyzacji. Dlatego w 100% możemy polecić pochodzące od niego urządzenia. Klimatyzacja Rotenso Mirai to model klasy Premium, w kategorii energetycznej A+++, którym schłodzisz i ogrzejesz swój dom. Jednostki o różnej mocy wyposażone w szereg najnowszych rozwiązań z całą pewnością trafią w potrzeby każdego użytkownika. Skontaktuj się z nami, a pomożemy w doborze mocy urządzenia, wycenimy koszt całego zestawu i profesjonalnie przeprowadzimy montaż w twoim domu, mieszkaniu, biurze czy lokalu usługowym.

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Od ponad 14 lat działamy na terenie trzech województw. Zdobyliśmy w tym czasie ogromną ilość doświadczenia i wyszkoliliśmy zespół fachowców, przed którymi nowoczesne rozwiązania chłodnicze nie mają tajemnic. Dzięki temu dajemy gwarancję na świadczone przez nas usługi. W Energoklima duży nacisk stawiamy na jakość, dokładność oraz terminowości naszych usług.

Inwestując w klimatyzację Rzeszów, warto także przemyśleć montaż fotowoltaiki, dzięki której pokryjesz zapotrzebowanie na energię elektryczną twojego klimatyzatora. Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty i zapytaj o wycenę.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.