klimatyzacja-daikin.jpg klimatyzator-daikin-jednostka-wewnetrzna-energoklima.jpg jednostka-zewnetrzna-daikin-energoklima.jpg klimatyzacja-daikin-dom-energoklima.jpg

2022-10-05

Klimatyzacja Daikin do domu, mieszkania i biura

To był pracowity dzień dla naszej załogi. Pojechaliśmy do Kraśnika z trzema zestawami klimatyzacji Daikin, aby zamontować ją w domu jednorodzinnym, mieszkaniu w bloku i w biurze. Dzięki sprawnej i doświadczonej ekipie udało nam się bezproblemowo zrealizować wszystkie trzy zlecenia tego samego dnia!

Klimatyzacja Daikin do ogrzewania domu

Klimatyzacja służąca do ogrzewania domu to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli posiadamy niewielki metraż. Dzięki wydajnym jednostką firmy Daikin jest ona w stanie bezproblemowo ogrzać domowe pomieszczenia w szybki i tani sposób. Urządzenia tej marki cechują się wysoką wydajnością i pracują nawet przy temperaturze poniżej -25 stopni Celsjusza. Nasz klient zdecydował się na to rozwiązanie ze względu na niskie koszty zużycia energii oraz szybki montaż, który nie wymagał mnóstwa prac budowlanych. Dodatkowo urządzenia nie zajmują dużo miejsca więc nidwielka powierzchnia domu na tym ucierpiała. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób można ogrzewać klimatyzacją i czy to się opłaca, przeczytaj nasz artykuł na ten temat!

Klimatyzacja Daikin do chłodzenia mieszkania

Drugą lokalizacjom w Kraśniku było mieszkanie w bloku, do którego miała trafić nieduża jednostka chłodząca firmy Daikin. Właściciel ze względu na duże nasłonecznienie mieszkania w ciągu upalnych letnich dni postanowił zainwestować w możliwość jego ochłodzenia przy użyciu klimatyzacji Daikin. Jednostka wewnętrzna trafiła do salonu na ścianie sąsiadującej z balkonem. Dzięki temu w prosty i szybki sposób mogliśmy przebić się przez ścianę i poprowadzić wszystkie przewody do jednostki zewnętrznej, która miała trafić właśnie na balkon. Właściciel zadbał wcześniej o wszystkie niezbędne pozwolenia i zgody na montaż klimatyzacji w bloku, więc wszystko przebiegło bez żadnych problemów.

Ostatni montaż tego dnia w biurze jednej z firm z Kraśnika

W tym miejscu klimatyzacja Daikin ma służyć zarówno do ogrzewania w zimie, jak i chłodzenia latem. To bardzo wygodne rozwiązanie, które świetnie nadaje się do powierzchni biurowych. Pozwoliło to szybko i w łatwy sposób rozwiązać problemy z temperaturą o każdej porze roku. Wykorzystana przez nas w tym celu pompy ciepła powietrze — powietrze firmy Daikin doskonale sprawdzi się w tych warunkach. Kolejny zadowolony klient i trzecie wykonana realizacja jednego dnia. Po pracowitym dniu czas na odpoczynek.

Myślisz nad użyciem klimatyzacji do chłodzenia i ogrzewania domu?

Z naszą pomocą to możliwe! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze urządzenia dopasowanego do powierzchni budynku oraz budżetu, jaki możesz na ten cel przeznaczyć. Dzięki nowoczesnym jednostką m.in firmy Daikin schłodzisz i ogrzejesz swój dom z łatwością i niskim kosztem.

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponad 14 lat istnienia firmy na rynku pozwoliło nam zdobyć ogromną ilość doświadczenia i wyszkolić zespół fachowców, przed którymi nowoczesne domowe rozwiązania nie mają tajemnic. Dzięki temu dajemy gwarancję na świadczone przez nas usługi. W Energoklima duży nacisk stawiamy na jakość, dokładność oraz terminowości naszych usług. Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty i zapytaj o inne nowoczesne rozwiązania. Inwestując w klimatyzację Kraśnik, warto także przemyśleć montaż fotowoltaiki, dzięki której pokryjesz zapotrzebowanie na energię elektryczną twojego klimatyzatora.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.