fujitsu-nordic-energoklima-1.jpg IMG_20220407_135304.jpg

2022-09-20

Montaż Klimatyzacji Fujitsu Nordic

Klimatyzacja kojarzy się nam przede wszystkim z chłodzeniem pomieszczeń. Mało kto zdaje sobie sprawę, że dzięki rozwojowi tych urządzeń mogę one służyć także do ogrzewania budynków. Jednym z tego typu urządzeń jest klimatyzator Fujitsu Nordic z serii ASYG. Instalację tego rozwiązania przeprowadziliśmy u jednego z naszych klientów w Tarnobrzegu.

Jak przebiega montaż klimatyzatora Fujitsu Nordic?

Montaż klimatyzacji tego typu w zasadzie przebiega tak samo, jak w przypadku zwykłej klimatyzacji. Zestaw typu split składa się z zewnętrznej jednostki — pompa ciepła powietrze — powietrze oraz z wewnętrznej jednostki klimatyzatora. Połączone ze sobą przewodami sterującymi oraz miedzianymi rurkami, wypełnionymi czynnikiem chłodniczym, wspólnie ze sobą pracują. Zazwyczaj taki zestaw oddaje ciepło na zewnątrz budynku, chłodząc wnętrze. Jednak w chłodniejsze dni można odwrócić kierunek działania pompy. Tym samym urządzenie będzie ogrzewać wnętrze, a chłodne powietrze będzie wyrzucane na zewnątrz. Klimatyzacja Tarnobrzeg, którą wykonaliśmy dla naszego klienta, ma dokładnie takie same możliwości. Klient, aby odwrócić kierunek działania, wystarczy, że wciśnie odpowiedni przycisk na pilocie lub w aplikacji.

Czy klimatyzator Fujitsu Nordic poradzi sobie z chłodzeniem i ogrzewaniem domu?

Ogrzewanie klimatyzacją Fujitsu Nordic z całą pewnością sprawdzi się w każdym niedużej powierzchni domu, mieszkaniu, biurze czy lokalu użytkowym. Urządzenie to cechuje doskonała wydajność (wskaźnik SCOP na poziomie nawet 9) i klasa energetyczna A+++, dzięki czemu jej praca będzie energooszczędna.

Myślisz nad użyciem klimatyzacji do chłodzenia i ogrzewania domu?

Z naszą pomocą to możliwe! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze urządzenia dopasowanego do powierzchni budynku oraz budżetu, jaki możesz na ten cel przeznaczyć. Klimatyzacji dzięki, której schłodzisz i ogrzejesz swój dom, z pewnością Ci się opłaci. Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty i zapytaj o instalację fotowoltaiki, dzięki której pokryjesz zapotrzebowanie klimatyzacji na energię elektryczną.

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Ponad 14 lat istnienia firmy na rynku pozwoliło nam zdobyć ogromną ilość doświadczenia i wyszkolić zespół fachowców, przed którymi nowoczesne domowe rozwiązania nie mają tajemnic. Dzięki temu dajemy gwarancję na świadczone przez nas usługi. W Energoklima duży nacisk stawiamy na jakość oraz terminowości naszych usług. Nasza wiedza i nowoczesne urządzenia od znanych producentów, pozwalają nam tworzyć komfortowe warunki w domach klientów z terenu trzech województw.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.