klimatyzacja-do-domu-gree-ostrowiec-swietokrzyski1.jpg klimatyzacja-do-domu-gree.jpg

2022-11-12

Klimatyzacja do domu Gree Amber Prestige

Klimatyzacja do domu Gree Amber Prestige to jeden z najlepszych modeli tej marki. Energooszczędny, wydajny oraz wyposażony w bogate możliwości sterowania model. Dzięki temu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Naszej klientce zaproponowaliśmy tę klimatyzację w systemie split składającą się m.in. z klimatyzatora Gree Amber Prestige.

Klimatyzacja do domu Gree Amber Prestige

Klimatyzacja marki Gree Amber Prestige wydajnie i skutecznie ochłodzi twój dom w upalne dni. Dodatkowo dzięki zaawansowanej technologii inwerterowej może zostać także użyta do ogrzewania. Klimatyzacja Ostrowiec Świętokrzyski, którą zamontowaliśmy w domu naszego klienta, będzie służyć do obydwu tych celów. Dzięki temu temperatura panująca wewnątrz budynku zawsze będzie pod kontrolą.

Montaż systemu działającego w systemie split rozpoczęliśmy od przygotowania otworów w ścianach oraz poprowadzenie korytek instalacyjnych. Jednostka wewnętrzna trafiła do salonu klienta, a jednostka zewnętrzna została umiejscowiona na balkonie budynku. Szybko i sprawnie wykonaliśmy pozostałe połączenia między urządzeniami, a następnie sprawdziliśmy szczelność całego układu. Całość zajęła nam niecały dzień.

Chcesz skutecznie chłodzić i ogrzewać dom? Zainwestuj w klimatyzację do domu Gree

Chłodzenie i ogrzewanie klimatyzacją dzięki nowoczesnym urządzeniom jest teraz niezwykle proste. Klimatyzacja do domu Gree z serii Amber Prestige to model o klasie energetycznej A+++ zarówno podczas grzania jak i chłodzenia. Cechuje go m.in. cicha i wydajna praca, kilka trybów pracy, szerokie możliwości sterowania pilotem lub przez wi-fi. Dlatego jest to jeden z często instalowanych przez nas klimatyzatorów. Skontaktuj się z nami, a pomożemy w doborze mocy urządzenia, wycenimy koszt całego zestawu i profesjonalnie przeprowadzimy montaż w twoim domu, mieszkaniu, biurze czy lokalu usługowym.

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Ponad 14 lat działamy na rynku nowoczesnych, domowych rozwiązań. Montujemy m.in. systemy alarmowe, monitoring, klimatyzację, pompy ciepła i fotowoltaikę. Przez wszystkie te lata zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia i wyszkoliliśmy zespół fachowców. W Energoklima stawiamy na jakość, dokładność oraz terminowości naszych usług. Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty i zapytaj o wycenę.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.