klimatyzacja-mitsubishi-multisplit-energoklima1.jpg klimatyzacja-mitsubishi-electric-multisplit-2.jpg klimatyzacja-mitsubishi-electric-multisplit-3.jpg klimatyzacja-mitsubishi-electric-multisplit-1.jpg

2022-12-06

Klimatyzacja Mitsubishi Multisplit

Zapanowanie nad temperaturą w całym domu zarówno latem, jak i zimą to niełatwe zadanie. Jednak za pomocą klimatyzacji Mitsubishi działającej w systemie multisplit, z łatwością możesz sterować temperaturą o każdej porze roku. Nasz klient zdecydował się na montaż właśnie tego rozwiązania.

Klimatyzacja Mitsubishi do domu

Mitsubishi Electric jest światowym liderem w dziedzinie klimatyzacji zarówno do gospodarstw domowych, jak i przemysłowych. Każdy z produktów tej marki to niezwykłe osiągnięcie inżynierów, zapewniające lata bezproblemowej eksploatacji. Klimatyzacja marki Mitsubishi jest nie tylko skuteczna, ale także i niedroga w eksploatacji.
Dla naszego klienta zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy system klimatyzacji Nisko multisplit, z wykorzystaniem urządzeń Mitsubishi. Cały system składał się z jednostki zewnętrznej oraz 5 jednostek wewnętrznych. Dzięki przygotowanemu projektowi wszystkie jednostki wewnętrzne trafiły w odpowiednie miejsca. W ten sposób klimatyzacja jest w stanie skutecznie i w krótkim czasie ochłodzić i ogrzać cały dom.

Chcesz skutecznie chłodzić i ogrzewać dom? Wykorzystaj klimatyzację Mitsubishi Electric

Chłodzenie i ogrzewanie klimatyzacją z wykorzystaniem klimatyzacji Mitsubishi zapewnia wydajność pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach klimatycznych. Szeroka gama wszechstronnych jednostek zewnętrznych i wewnętrznych to modele o klasie energetycznej A+++ zarówno w trakcie grzania, jak i chłodzenia. Skontaktuj się z nami, a pomożemy w doborze mocy urządzenia, wycenimy koszt całego zestawu i profesjonalnie przeprowadzimy montaż w twoim domu, mieszkaniu, biurze czy lokalu usługowym.

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Dlaczego warto z nami współpracować?

W Energoklima stawiamy na jakość, dokładność oraz terminowości naszych usług. Działamy na lokalnym rynku od ponad 14 lat, dostarczając nowoczesne rozwiązania do domów, sklepów, biur oraz firm. W naszej bogatej ofercie, poza klimatyzacją znajdziesz m.in. pompy ciepła, fotowoltaikę czy systemy monitoringu i alarmy. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania do twojego domu.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.