klimatyzacja-lg1.jpg klimatyzacja-lg-energoklima.jpg

2022-12-20

Klimatyzacja LG do domu

Zima to okres, w którym mamy nieco mniej pracy, jeśli chodzi o montaż klimatyzatorów. Jednak cześć naszych klientów, tak jak pan Marcin, zdecydowała się zamontować jednostkę chłodzącą, zanim zrobi się naprawdę gorąco. Klimatyzacja Leżajsk, którą zamontowaliśmy w domu naszego klienta, będzie służyć do chłodzenia dużego pomieszczenia dziennego, a zimą będzie spełniała funkcję ogrzewania.

Montaż klimatyzacji LG — przebieg prac

Pracę rozpoczęliśmy od wyznaczenia optymalnego miejsca montażu jednostki zewnętrznej oraz wewnętrznej. Po wykuciu w ścianach miejsca na niezbędne przewody oraz przewierceniu się przez ścianę połączyliśmy ze sobą obydwie jednostki. Przeprowadziliśmy test szczelności połączeń, a następnie napełniliśmy układ czynnikiem chłodzącym. Pozostało tylko uzupełnić bruzdy pianką i można przystąpić do szpachlowania i malowania bruzd. Całość prac przebiegła bardzo sprawnie i potrwała jeden dzień roboczy. Zanim opuściliśmy mieszkanie pana Marcina, wytłumaczyliśmy mu jak działa klimatyzacja i jak należy obsługiwać klimatyzację LG.

Myślisz nad użyciem klimatyzacji LG do chłodzenia i ogrzewania domu?

Z naszą pomocą to możliwe! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze urządzenia dopasowanego do powierzchni budynku oraz budżetu, jaki możesz na ten cel przeznaczyć. Dzięki nowoczesnym jednostką firmy LG schłodzisz i ogrzejesz swój dom z łatwością i niskim kosztem. Zapytaj o dostępne klimatyzatory LG w naszej ofercie.

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponad 14 lat istnienia firmy pozwoliło nam wypracować ogromną ilość doświadczenia i wyszkolić zespół fachowców, przed którymi nowoczesne domowe rozwiązania nie mają tajemnic. Dzięki temu pełną gwarancję na świadczone przez nas usługi oraz zapewniamy profesjonalny serwis klimatyzacji LG. W Energoklima duży nacisk stawiamy na jakość, dokładność oraz terminowości naszych usług. Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty i zapytaj o inne nowoczesne rozwiązania. Inwestując w klimatyzację, warto także przemyśleć montaż fotowoltaiki, dzięki której pokryjesz zapotrzebowanie na energię elektryczną twojego klimatyzatora. Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.