Fotowoltaika Dębica - efektywne źródło energii elektrycznej

Ekologiczne źródło ciepła oraz energii to opłacalna inwestycje, które zapewnią nam komfort oraz pozwolą zadbać o środowisko. Fotowoltaika Dębica jest nieskończonym źródłem energii elektrycznej czerpanej z promieni słonecznych. Dzięki tego typu instalacji możesz zasilać wszystkie domowe sprzęty przez cały rok, oszczędzając tym samym na rachunkach za energię. Fotowoltaika Dębica pozwoli Ci w dużym stopniu uniezależnić się dostawcy prądu i podwyżek cen energii. Skontaktuj się z nami i wspólnie wyposażony Twój dom w to rozwiązanie! Zacznij tworzyć ekologiczny dom i pozwól naturze odetchnąć.

Fotowoltaika Dębica na dachu domu jednorodzinnego

Instalacja fotowoltaiczna Dębica do twojego domu i firmy

Fotowoltaika Dębica za naszym pośrednictwem trafia do mieszkańców gminy Dębica od ponad 10 lat. Od początku istnienia firmy wykonaliśmy tysiące małych i dużych przydomowych elektrowni słonecznych. Fotowoltaika na dobre stała się elementem każdego nowoczesnego i ekologicznego domu. Każdego roku obserwujemy wzrost ilości instalacji fotowoltaicznych, a ich możliwości produkcyjne energii stale rosną. Dzięki temu coraz więcej produkowanej energii pochodzi z energii słonecznej. W ten sposób pośrednio polepszamy jakość powietrza, którym oddychamy oraz ogólny stan środowiska.
Fotowoltaika Dębica jest przez nas instalowana zarówno na domach jednorodzinnych, jak i firmowych budynkach. Dlatego, jeśli posiadasz niewykorzystaną, niezacienioną powierzchnię na dachu skierowaną w stronę południową, to warto zastanowić się nad instalacją w tym miejscu fotowoltaiki. Inwestycja z całą pewnością zwróci się w ciągu kilku najbliższych lat, a korzyść dla środowiska będzie ogromna.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Monokrystaliczny panel fotowoltaiczny Dębica

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz potrzebną moc fotowoltaiki Dębica

Wykonując proste obliczenia, jesteś w stanie samodzielnie obliczyć moc instalacji fotowoltaicznej, którą potrzebujesz. Sumują rachunki za energię z ubiegłego roku lub wykorzystując dane zawarte w projekcie domu oraz uwzględniając ilość domowników oblicz swoje zużycie energii. Średnie roczne zapotrzebowanie na energię elektryczną na terenie Polski w gospodarstwie domowym wygląda następująco:

  • w 2-osobowym gospodarstwie domowym około 1500 kWh,
  • w 3-osobowym gospodarstwie domowym około 2000 kWh,
  • w 4-osobowym gospodarstwie domowym około 2500 kWh,
  • w 5-osobowym gospodarstwie domowym około 3000 kWh.

Zużycie energii elektrycznej nie obejmuje ogrzewania elektrycznego, dlatego, jeśli korzystasz z pompy ciepła, paneli na podczerwień lub kotła elektrycznego, musisz uwzględnić potrzebną energię do ich pracy w ciągu roku.
Mając oszacowaną ilość kWh, podziel ją przez 1000 (zakładamy, że 1 kWh mocy instalacji jest w stanie wyprodukować około 1000 kWh rocznie).
Dzięki temu w prosty sposób otrzymasz przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej do swojego domu. Określenie potrzebnej mocy ma zdecydowany wpływ na ilość potrzebnych paneli. Im ich więcej tym koszt całej inwestycji rośnie. Dlatego, aby nie przesadzić z ich ilością i nie ponosić niepotrzebnych kosztów, konieczne jest wykonanie przedstawionych wyżej obliczeń.
Jeśli udało Ci się obliczyć moc potrzebnej instalacji do Twojego domu lub firmy i chcesz zapytać o cenę takiego zestawu, skontaktuj się z nami!

Fachowy montaż fotowoltaiki Dębica

Montaż fotowoltaiki Dębica to niezwykle ważna kwestia. Zlecając go fachowcom z Energoklima, masz pewność, że Twoja przydomowa elektrownia będzie poprawnie pracować przez najbliższe lata. Od ponad 10 lat tworzymy zespół specjalistów z ogromnym doświadczeniem i jesteśmy stanie zamontować panele słoneczne w praktycznie każdym odpowiednim do tego celu miejscu.
Cała instalacja powinna być zamontowana w niezacienionym miejscu, skierowana najlepiej w kierunku południowym oraz pod odpowiednim kątem. W ten sposób uzyskujemy maksymalną wydajność całej instalacji. Połączenie paneli w jeden moduł, kompletne okablowanie, instalacja zabezpieczeń elektrycznych i instalacja serca zestawu, czyli inwertera (falownika), oraz podłączenie do listwy zasilającej to wszystkie prace, jakie wykonujemy podczas montażu fotowoltaiki Dębica. Po ich wykonaniu przeprowadzamy krótkie szkolenie z obsługi oraz wręczamy niezbędne certyfikaty i dokumenty, z którymi należy zgłosić się do Twojego dostawcy energii elektrycznej. Instalacja jest od tego momentu gotowa do użycia, jednak należy ją uruchomić dopiero w momencie, gdy dostawca prądu zmieni Twój licznik na dwukierunkowy.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Instalacje fotowoltaiczne, które wykonaliśmy, produkują setki tysięcy kWh energii dla mieszkańców gminy Dębica. Zobacz, jak pracujemy i co potrafimy!

Zapytaj o ofertę na fotowoltaike Dębica dopasowaną do Twoich potrzeb

Nasza oferta fotowoltaiki Dębica jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb oraz możliwości finansowych naszych klientów. Stawiamy na jakość wykonywanych przez nas usług oraz ich terminowość. Nasz zespół specjalistów służy pomocą w dobraniu mocy instalacji oraz wykona jej profesjonalny montaż. Fotowoltaika Dębica w Twoim domu to ogromna korzyść zarówno dla Ciebie, jak i dla środowiska. Zapytaj o darmową wycenę. Wykorzystaj rządowe dofinansowanie fotowoltaiki i odzyskaj kilka tysięcy złotych. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób! Śledź nas w social mediach i bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami i ofertami!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.