Fotowoltaika Tarnobrzeg - źródło czystej energii do Twojego domu

Produkcja czystej energii to obecnie największe wyzwanie ludzkości. Stale rozwijająca się technologia, pozwala nam w coraz większym stopniu ją produkować, dzięki czemu możemy dbać o środowisko. Fotowoltaika Tarnobrzeg to źródło czystej i niewyczerpanej energii pochodzącej ze słońca. Dzięki niej w prosty i bezobsługowy sposób zyskujesz darmowy prąd i niezależność energetyczną. Dlatego, jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak fotowoltaika Tarnobrzeg, może Ci pomóc i jak wykorzystać ją na pokrycie własnych potrzeb, skontaktuj się z nami. Służymy Ci naszą pomocą i fachową radą na każdy temat dotyczący fotowoltaiki. Razem z nami stworzysz ekologiczny dom na miarę XXI wieku.

Fotowoltaika Tarnobrzeg w rękach montera

Instalacja paneli fotowoltaicznych Tarnobrzeg dla domów i firm

Panele fotowoltaiczne Tarnobrzeg na dachach oraz podwórkach to już standard i nikogo ten widok nie dziwi. Efekt fotowoltaiczny odkryty w 1839 roku zapoczątkował rozwój tej branży i dzisiaj każdy może wykorzystać ten wynalazek we własnym domu. Obecnie panele fotowoltaiczne Tarnobrzeg montujemy zarówno na domach jednorodzinnych, jak i dużych firmowych budynkach. Duża wolna powierzchnia na dachu budynku to świetne miejsce, aby zamontować fotowoltaikę Tarnobrzeg. Inwestycja w to rozwiązanie z całą pewnością zwróci się po kilkunastu latach użytkowania. Dodatkowo dzięki niej zadbasz o środowisko w Twojej najbliższej okolicy.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Tarnobrzeg

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działanu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Pomożemy Ci w wyborze instalacji fotowoltaicznej dopasowanej do Twoich potrzeb

Wielkość fotowoltaiki, czyli jednocześnie jej moc jest uzależniona od Twojego zapotrzebowania na energię elektryczną. Przekłada się to na ilość paneli fotowoltaicznych Tarnobrzeg, co z kolei wpływa na ostateczny koszt całej inwestycji. Odpowiednie oszacowanie jej wielkości pomoże w pokryciu zapotrzebowania i jednocześnie sprawi, że inwestycja nie będzie przewymiarowana.
Możemy to obliczyć na podstawie rachunków za ubiegły rok lub oszacować kierując się średnimi danymi zużycia i informacjami zawartymi w projekcie domu. Według wyliczeń średnie roczne zużycie energii elektrycznej na terenie Polski wygląda w ten sposób:

  • w 2-osobowym gospodarstwie domowym około 1500 kWh,
  • w 3-osobowym gospodarstwie domowym około 2000 kWh,
  • w 4-osobowym gospodarstwie domowym około 2500 kWh,
  • w 5-osobowym gospodarstwie domowym około 3000 kWh.

Dane te obejmują tylko podstawowe zapotrzebowanie. Jeśli więc korzystamy z pompy ciepła lub innego elektrycznego źródła ogrzewania, należy je uwzględnić w ogólnym bilansie. Mając w ten sposób określoną ilość kWh, które zużyliśmy lub zużyjemy w ciągu roku, dzielimy tę wartość przez 1000 (z założenia 1 kWh mocy instalacji jest w stanie wyprodukować 1000 kWh rocznie).
W ten sposób uzyskasz przybliżoną wielkość potrzebnej instalacji do swojego domu. Jeśli interesuje Cię bardziej szczegółowe obliczenia lub jesteś zainteresowany wyceną obliczonej przez siebie instalacji, skontaktuj się z nami!

Fachowy montaż fotowoltaiki Tarnobrzeg

Fachowo przeprowadzony montaż fotowoltaiki Tarnobrzeg to gwarancja poprawnie działającej instalacji. Specjaliści z Energoklima wykonując zleconą im pracę, dbają o pełen profesjonalizm i terminowość w wykonaniu powierzonych im zadań. Fotowoltaika Tarnobrzeg montowana na dachu lub specjalnej konstrukcji na gruncie wymaga przede wszystkim odpowiedniego, niezacienionego miejsca, ustawienia w odpowiednim kierunku oraz pod odpowiednim kątem. Pozostałe elementy całego systemu jak przewody, inwerter oraz zabezpieczenia elektryczne montowane są przez nas zazwyczaj w kotłowni lub w najbliższej okolicy domowej rozdzielni elektrycznej. Po wykonaniu całej instalacji zazwyczaj w czasie około 2 dni roboczych przeprowadzamy krótkie szkolenie z jej obsługi oraz przekazujemy wszystkie niezbędne certyfikaty do jej zgłoszenia.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Panele fotowoltaiczne Tarnobrzeg z naszą pomocą trafiły już na kilkaset dachów w domach w tej okolicy. Zobacz, jak wykonujemy swoją pracę!

Myślisz o inwestycji w panele fotowoltaiczne Tarnobrzeg?

Świetnie, że do nas trafiłeś. Posiadamy doświadczony zespół doradców i specjalistów od montażu, którzy pomogą Ci w tej inwestycji. Z naszą wsparciem zyskasz źródło czystej energii, dzięki któremu zaoszczędzisz na rachunkach i uniezależnisz się od zmian cen energii elektrycznej, jednocześnie dbając o środowisko. Pomożemy Ci także w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania dofinansowania do fotowoltaiki z rządowych programów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę na swoje potrzeby!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.