Fotowoltaika Rakszawa — najczęściej wybierane OZE

Wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii jest już koniecznością, jeśli chcemy oszczędzić na rachunkach oraz dać nieco odetchnąć naturze. Fotowoltaika Rakszawa to jedno z najlepszych źródeł czystej energii, którego montaż jest możliwy w praktycznie każdym gospodarstwie domowym. Co roku w Polsce notujemy wzrost produkcji energii pochodzącej z tego źródła. Mają na to wpływ rosnące ceny energii, większa świadomość ekologiczna Polaków, a także rządowe programy dofinansowań. Dlatego fotowoltaika Rakszawa to znakomite rozwiązanie zwłaszcza, jeśli połączymy ją z elektrycznym źródłem ogrzewania. W ten sposób zyskujemy bezobsługowy i samowystarczalny sposób ogrzewania domu oraz CWU. Zapytaj nas o kompleksową ofertę na montaż obydwu systemów!

Fotowoltaika Rakszawa na dachu budynku

Montaż fotowoltaiki Rakszawa na domach, halach i gruncie

Od wielu lat uczestniczymy w transformacji energetycznej naszego kraju i regionu, w którym działamy. Montaż paneli fotowoltaicznych Rakszawa przeprowadziliśmy już u setek mieszkańców naszego regionu. Fotowoltaika na dobre wkroczyła w nowoczesne budownictwo i stała się nieodłącznym jej elementem. Polikrystaliczne lub monokrystaliczne panele fotowoltaiczne są w stanie produkować setki kWh energii przez okres ponad 25 lat, a koszt ich zakupu zwróci się w maksymalnie 10 lat. Jedyne czego potrzebujesz to pusta powierzchnia na dachu lub miejsce na swoim terenie na montaż fotowoltaiki na stelażu. Nie zwlekaj i zainwestuj we własną małą elektrownię słoneczną pracującą na twoje potrzeby.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Rakszawa

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz przybliżoną moc fotowoltaiki Rakszawa na swoje potrzeby

Produkowana ilość kWh w ciągu roku zależy od ilości paneli fotowoltaicznych, które posiadasz. Każda sztuka kosztuje, więc nie warto przepłacać i montować zbyt dużej ilości paneli fotowoltaicznych. Warto więc wcześniej dokonać prostych obliczeń i nie przepłacić.
Na podstawie rachunków za energię lub informacji zawartych w projekcie z uwzględnieniem ilości domowników możesz sam obliczyć swoje zapotrzebowanie. Dodatkowo jeśli ogrzewasz dom i wodę użytkową przy pomocy pompy ciepła lub kotła elektrycznego, musisz także uwzględnić potrzebną do ich pracy energię w ciągu roku.
Kiedy zsumujesz wszystkie dane, podziel otrzymaną wartość przez 1000. W ten sposób otrzymasz przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej do swojego domu. Pamiętaj, że na własny użytek możesz zainstalować fotowoltaikę o mocy nie większej niż 50 kW.
Jeśli udało Ci się obliczyć moc potrzebnej instalacji, zapytaj nas o przygotowanie wyceny!

Fachowy montaż fotowoltaiki Rakszawa

W Energoklima od ponad 14 lat montujemy panele fotowoltaiczne w praktycznie każdym nadającym się do tego celu miejscu. Zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia i setki zadowolonych klientów.
Montaż fotowoltaiki Rakszawa wykonujemy na dachach domów, budynkach gospodarczych czy firmowych halach produkcyjnych lub na gruncie. Pomożemy Ci w wyborze najlepszego miejsca do montażu instalacji, podłączymy wszystkie niezbędne zabezpieczenia oraz przewody. W maksymalnie 2 dni robocze stworzymy kompletną i działającą instalację fotowoltaiczną. Po skończonej pracy pokażemy Ci jak obsługiwać system oraz przekażemy wszystkie certyfikaty i gwarancje, które są wymagane do zgłoszenia instalacji u dostawcy prądu.

Montaż fotowoltaiki Rakszawa przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Zamontowaliśmy już setki instalacji fotowoltaicznych w Rakszawie. Zobacz, jak pracujemy każdego dnia.

Fotowoltaika Rakszawa to niewyczerpalne źródło energii elektrycznej. Wykorzystaj ją na swoje potrzeby

Oferujemy montaż fotowoltaiki Rakszawa o dowolnej mocy w kazdym dobrym do tego celu miejscu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i montaż. Stawiamy duży nacisk na jakość świadczonych przez nas usług oraz ich terminowość. Działamy na terenie trzech województw — podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.
Uniezależnij się energetycznie i zainwestuj w fotowoltaikę Rakszawa. Zapytaj o wycenę i skorzystaj z rządowego programu 'Mój prąd'. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.