Wykorzystaj najlepsze OZE — fotowoltaika Staszów

Fotowoltaika Staszów to jedno z najpopularniejszych źródeł czystej energii, które jest wybierane w naszym kraju. Każdego roku w Polsce udział energii wyprodukowanej w ten sposób wzrasta. Dzięki temu właściciele fotowoltaiki Staszów oszczędzają na kosztach związanych z zużyciem energii elektrycznej oraz przyczyniają się do ochrony środowiska. Dodatkowym atutem tego OZE jest możliwość połączenia go z elektrycznym źródłem ogrzewania. W ten sposób nie emitujesz ani grama szkodliwego dwutlenku węgla oraz wykorzystujesz produkowany przez fotowoltaikę prąd. Zadbaj o środowisko i wybierz te dwa rozwiązania razem. Zapytaj nas o kompleksową ofertę!

Fotowoltaika Staszów na dachu budynku

Fotowoltaika na domach, halach i gruncie

Fotowoltaika stała się już niemal standardem w nowoczesnym budownictwie. Polikrystaliczne i monokrystaliczne panele fotowoltaiczne trafiają na setki domów i firm zapewniając ich właścicielom mnóstwo kWh darmowej i czystej energii elektrycznej. Jedyne czego potrzebujesz to pusta powierzchnia na dachu lub miejsce na swoim terenie na montaż fotowoltaiki na stelażu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Staszów

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki Staszów, której potrzebujesz

Wyprodukowanie odpowiedniej ilości kWh, które pokryje twoje zapotrzebowanie, zależy od ilości paneli fotowoltaicznych. Ich ilość przekłada się z kolei na ostateczną cenę całego zestawu. Konieczne jest więc przeprowadzenie prostych obliczeń, aby dokładnie określić ich ilość.
Na podstawie rachunków z ubiegłego roku lub informacji zawartych w projekcie, uwzględniając ilość domowników, możesz samodzielnie obliczyć wielkość instalacji. Jeśli do ogrzewania używasz pompy ciepła, paneli na podczerwień lub kotła elektrycznego, musisz także uwzględnić ich zapotrzebowanie na energię.
Mając podliczoną ilość kWh, podziel ją przez 1000. Wynik z dzielenia będzie oznaczał moc instalacji fotowoltaicznej, która będzie w stanie wyprodukować potrzebną Ci ilość kWh. Jeśli chcesz poznać cenę instalacji o takiej mocy, zapytaj nas o darmową wycenę!

Profesjonalny i sprawny montaż fotowoltaiki Staszów

W Energoklima od ponad 14 lat zajmujemy się montażem fotowoltaiki. W tym czasie wykonaliśmy setki małych i dużych elektrowni słonecznych, zdobywając mnóstwo doświadczenia.
Montaż fotowoltaiki Staszów wykonujemy na dachach oraz na specjalnych stelażach. W maksymalnie 2 dni robocze zainstalujemy kompletną instalację fotowoltaiczną w wybranym przez Ciebie miejscu. Po skończonej pracy poinstruujemy Ci jak obsługiwać system oraz przekażemy wszystkie certyfikaty i gwarancje, które są wymagane przy zgłoszeniu mikro instalacji u twojego dostawcy prądu.

Montaż fotowoltaiki Staszów przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Zamontowaliśmy już kilkadziesiąt instalacji fotowoltaicznych w Staszowie. Zobacz, jak pracujemy każdego dnia.

Fotowoltaika Staszów to doskonały sposób na twoją niezależność energetyczną. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Zapewniamy profesjonalne doradztwo i oferujemy montaż fotowoltaiki Staszów o dowolnej mocy. Stawiamy duży nacisk na jakość świadczonych przez nas usług oraz ich terminowość. Fotowoltaika Staszów do Twojego domu i firmy pozwoli Ci uniezależnić się energetycznie i zadbać o otaczające Cię środowisko jednocześnie. Dowiedz się, jak działa fotowoltaika i wykorzystaj jej możliwości na własne potrzeby. Odzyskaj część środków przeznaczonych na tą inwestycję z dofinansowania do fotowoltaiki 2023. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.