Fotowoltaika Przędzel. Domowe źródło czystej energii

Rosnące ceny energii elektrycznej i postępujący efekt cieplarniany sprawiły, że ludzkość coraz mocniej stawia na odnawialne i ekologiczne źródła energii. Jednym z najlepszych jej źródeł jest fotowoltaika Przędzel. Powszechnie dostępne rozwiązanie coraz częściej jest wykorzystywane na potrzeby gospodarstw domowych. Instalacja o odpowiedniej mocy jest w stanie pokryć w 100% twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną w ciągu roku. Fotowoltaika Przędzel pracując na okrągło, zapewni Ci czystą energię oraz niezależność energetyczną. Skorzystaj z tej możliwości i zainwestuj w fotowoltaikę Przędzel. Odezwij się do nas, a pomożemy Ci w realizacji tej inwestycji.

Fotowoltaika Przędzel na dachu budynku

Panele fotowoltaiczne Przędzel do Twojego domu, sklepu lub firmy

Polikrystaliczne lub monokrystaliczne panele fotowoltaiczne to normalny już widok na budynkach mieszkalnych, firmowych halach produkcyjnych czy sklepach. Obecnie coraz częściej montowane są na blokach mieszkalnych, dzięki czemu mieszkańcy wspólnot mogą również obniżyć swoje rachunki. Każdego dnia pojedynczy panel produkuje kilkadziesiąt kWh energii. Pracując nieustannie, przez cały rok jest w stanie wyprodukować kilka tysięcy kWh energii. Wszystko zależy od mocy całego modułu. Dlatego fotowoltaika Przędzel sprawdzi się w każdym miejscu. Niezależnie czy jest to twój dom, czy firma. Inwestycja w to ekologiczne rozwiązanie, mimo iż nie jest tania, zwróci się w ciągu kilku najbliższych lat. Wykorzystaj korzyści płynące z posiadania własnej mikro elektrowni.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Pojedyńczy panel fotowoltaiczny Przędzel

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Audyt i pomoc W WYBORZE mocy instalacji
  • Profesjonalnie WYKONANY montaż
  • Niezawodność w działaniu całego SYSTEMU


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Oblicz moc fotowoltaiki, której potrzebujesz

Obliczenie odpowiedniej mocy fotowoltaiki to istotna kwestia, która wpłynie na koszt całej inwestycji. Panel słoneczny to najdroższy element instalacji, dlatego tak ważne jest, obliczenie ile ich potrzebujesz.
Możemy pomóc Ci to obliczyć lub możesz wykonać je sam na podstawie rachunków za energię z zeszłego roku. Innym sposobem jest wykorzystanie zapotrzebowania na energię zawartego w projekcie budynku, do którego musisz dodać ilość energii, którą będą zużywać domownicy. Średnio przyjmuje się, że na cele bytowe rocznie zużywamy:

  • w 2-osobowym gospodarstwie domowym około 1500 kWh,
  • w 3-osobowym gospodarstwie domowym około 2000 kWh,
  • w 4-osobowym gospodarstwie domowym około 2500 kWh,
  • w 5-osobowym gospodarstwie domowym około 3000 kWh.

Dane te nie uwzględniają elektrycznego źródła ogrzewania, dlatego, jeśli korzystasz z pompy ciepła lub podobnego rozwiązania, musisz uwzględnić zapotrzebowanie tego urządzenia na energię. Otrzymaną ilość kWh podziel przez 1000.
W ten prosty sposób obliczysz szacowaną moc instalacji, która będzie w stanie pokryć twoje zużycie energii. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja o takiej mocy, skontaktuj się z nami! Przygotujemy darmową wycenę.

Przeprowadzimy fachowy montaż fotowoltaiki w Przędzlu

Jeśli zdecydowałeś się na montaż fotowoltaiki Przędzel to doskonale, że do nas trafiłeś. Poprawna instalacja całego systemu to najważniejszy etap inwestycji. W Energoklima od ponad 14 lat zajmujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami do domu i firmy. W ich skład wchodzi oczywiście fotowoltaika, która dzięki nam trafia na kilkadziesiąt domów każdego miesiąca. Fotowoltaika Przędzel montowana jest przez nas na dachach oraz na gruncie przy domu. W maksymalnie 2 dni robocze stworzymy kompletną instalację fotowoltaiczną o standardowej mocy do 10 kW. Po skończonej pracy pokażemy Ci jak obsługiwać system oraz przekażemy wszystkie certyfikaty i gwarancje, które są wymagane przy zgłoszeniu mikroinstalacji u twojego dostawcy prądu.

Montaż fotowoltaiki Przędzel przez fachowca z Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz wykonane przez nas instalacje

Fotowoltaika Przędzel to doskonały sposób produkcji energii elektrycznej na własny użytek. Zobacz, jak przeprowadzamy montaż fotowoltaiki!

Planujesz montaż fotowoltaiki Przędzel? Odezwij się do nas

Pomożemy Ci w obliczeniu mocy instalacji oraz odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Dzięki naszej pomocy zyskasz niewyczerpalne źródło energii elektrycznej czerpanej ze słońca. Oszczędzisz dzięki temu na rachunkach, zadbasz o środowisko i uniezależnisz się od dynamicznie zmieniających się cen energii. Fotowoltaika Przędzel to aż trzy korzyści w jednym rozwiązaniu! Skorzystaj z przedłużonego programu dofinansowania do fotowoltaiki w 2023. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę dla siebie!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.